Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ocak 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sakarya, Yaşam

TUNATAN ünlülerin vazgeçilmez adresi oldu

muazzez ersoy tunatandaÜnlü ses sanatçısı Muazzez Ersoy; ziyaret ettiği Tunatan Grubu’na ait Alifuatpaşa İlhan Tan Tesisleri’ne hayran kaldı.

Katıldığı bir konser sonrası Antalya Eskişehir yolundan İstanbul’a dönen Ünlü ses sanatçısı Muazzez Ersoy; ekibiyle birlikte yemek ve istirahat saatini Sakarya’da Tunatan Grubu’na ait Alifuatpaşa İlhan Tan Tesisleri’ne kullandı. Daha önce çeşitli topluluklar da sanatçı dostlarının da devamlı bu tesisleri tavsiye ettiğini söyleyen ünlü sanatçı; yediği yemeklerden oldukça memnun kaldı. Geyve Boğaz manzarasına da hayran kalan sanatçı; Sakarya posterinin önünde hatıra resmi çektirmekten de geri kalmadı. Hayranlarıyla samimi şekilde paylaşan Muazzez Ersoy; tesisleri tüm arkadaşlarına tavsiye edeceğini de söyledi.

Geçen ay yolculuklarında Tunatan Pamukova ve Alifuatpaşa tesislerini tercih eden Halit Kıvanç; bu sefer de Ertuğrul Dilek’le birlikte mola tercihlerini yine Tunatan’dan yana koydu. Yine Sanlı Sarıoğlu’da daha önceden geldiği tesislerden giderken buraların bağımlılık yaptığını söyleyerek memnuniyetini dile getirdi. Böylece son dönemlerde hızlanan yol boyundaki Tunatan Tesisleri’ni tercih eden ünlülerin sayılarında büyük artış gözlenirken, buda Sakarya’nın tanıtılması noktasında önemli bir ivme kazandırmış oluyor.

ünlüler tunatanda

1611 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle