Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Aralık 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

Star Tv ekranlarında yayınlanan “Yetenek Sizsiniz” jüri heyeti; Antalya elemeleri için yolculuk yaparken mola tercihleri Tunatan  Tesisleri oldu.

“Hülya Avşar ve Sergen Yalçın geldi”

Star Tv ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu “Yetenek Sizsiniz” Yarışma Programının jüri heyeti; Antalya elemeleri için giderken mola tercihleri Tuna tan  oldu. İstanbul’dan Acun Ilıca’nın tavsiyesi üzerine Tuna tan Tesisleri’ne geldiklerini belirten Hülya Avşar, kızı Zehra, Sergen Yalçın ve yapım ekibi; kır evinde dinlendi. Kendilerine ikram edilen yöresel ürünlerden Kabakzade’ye hayran kaldı.

“Kasım Ayında da Ünlülerin Uğrak Yeri Oldu”

Ünlü Sanatçılar; Halit Kıvanç, Şanlı Sarıoğlu Eskişehir’deki ödül törenlerine katılmak üzere çıktıkları yolda tesisleri kullananlar arasındaydı. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in misafirleri olarak Tunatan Pamukova Tesisleri’nde mola veren konuklar tereyağlı kavurma ve kabak tatlısı yedi. Tuğba Altıntop ve Tuğba Ünsal’da; bol bol yöresel ürünlerden alışveriş yaptı. Mehmet Özdilek, Murat Kekili ve Tuna Tan’ın özel dostu olan Eskişehirli Sanatçı Mithat Körler’de yine tesislerde mola verip tesislerin hizmetinden ve Sakarya yöresel ürünlerinden alma keyfini yaşayanlar arasında yerini aldı.

4385 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle