Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mayıs 2012 | Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya

Tuna Tan’ın iş hayatındaki başarısı Dünya Gazetesi tarafından kitapçık haline getirildi.

Daha önce İstikbal, Sarar, Meysu, Dimes, Keskinoğlu, Şölen ve Doğuş gibi büyük firmaların da hayat hikayelerini okuyucuları ile paylaşan Dünya Gazetesi 54’üncü kitapçığında ise Sakarya’dan TUNATAN markasının başarı öyküsünü konu aldı.

Dünya Gazetesi’nin ‘BAŞARI ÖYKÜLERİ KİTAPLIĞI’ adı altında başlattığı çalışma kapsamında Anadolu’dan Türkiye’ye yayılan başarılı firmalarla yaptığı röportajlarda firmaların bu duruma gelirken neler yaşadıkları ve uzun seneler boyu nasıl ayakta kaldıkları anlatılıyor.

45 yıldır ve üç kuşaktır başarılı bir şekilde büyüyerek ortaya koydukları hayat hikayesini Tuna TAN ile yapılan söyleşide Ferzan ERSİNAN TOP ele aldı.

Dünya Gazetesi başyazarı Osman ORALAT ve genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ’ın da görüşlerinin yer aldığı kitapçık yarın (11/05/2012 Cuma) Dünya Gazetesi ile birlikte tüm Türkiye genelindeki abonelerine dağıtılıyor.

Böylece Dünya gazetesi başarı öyküleri kitaplığına Türkiye’deki başarılı firmaların arasına giren Sakaryalı ilk firma Tunatan oldu.

3019 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tuna Tan’ın Başarı Öyküsü Dünya Gazetesinde için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER4055 dedi ki:

    Çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz.Gururla anacağız.Bunlar Türk milletinin güçlü ve azimli çalışmanın ve istemenin neticesidir.Kim olursa olsun ülkemize bir faydası olacaksa takdir ederiz.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle