Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Şubat 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Sakarya

Tuna Tan’ın 10 .Yıl Albümünden

 

5475342Konuklarımız

Son 10 yıldır yaptığı yatırımlarla,Sakarya’nın tanıtımında Sn.Valimizin söylediği gibi en büyük desteği sağlayan Tunatan işletmekte olduğu Serdivan,Alifuatpaşa,Pamukova,Yazlık tesisleri ile, Sakarya’nın yöresel değerleri ve kendisinin geliştirdiği ürünlere ilaveten kabaktan oluşturduğu inevasyonu ile gündemdeki yerini koruyor.

Deprem sonrası şekillenen Adapazarı’na kurduğu Serdivan tesisleri, gerek mimari gerekse hizmet kalitesi ile Sakaryanın moral kaynağı ,en önemli organizasyonların merkezi ,Serdivan’ın gelişmesinin mihenk taşı olmuştu.İşte bu süre içersinde verdiği hizmet ve ürün kalitesi ile ve medyadaki önemli haber ve fuarlardaki tanıtım ayağı, ile 100 e yakın ödül alırken tesislerine gelen ünlülerin de ardı arkası kesilmedi.

Böylece yalnız Sakarya halkının değil Türkiyenin en güçlü ve tanıdık simalarının vazgeçilmezi oldu.Sakarya tarihinde önemli bir yere sahip olan Tunatan markası ulusal ve uluslararası arenada Sakarya’ya gelen ve geçenlere en güzel ev sahipliği yaptı.Bu kadar başarılarının ardından Sakarya’nın tanıtım yüzü ve aynı zamanda Türkiye’de konuşulan.aranan ve tercih edilen önemli bir markası haline geldi.

Buyrun sizleri gelen konuklarımızla tanıştıralım..

ALBÜM İÇİN RESİMİ TIKLAYINIZ

tunatan 10. yıl albümü

 

 

2380 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle