Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Tuna Tan’dan Aşure İkramı

Hayır sever iş adamı Tuna Tan tarafından hazırlattırılan 5 bin kişilik aşure, Geyve, Alifuatpaşa ve Pamukova’da vatandaşlara ikram edildi

tunatan-asure-ikrami-geyve-pamukova- (5)

Sakarya’nın lezzet markası Tunatan, aşure geleneğini bozmadı.

‘Sakarya’nın hizmetindeki ulusal markası’ Tunatan, Geyve Pamukova ve Alifuatpaşa’da aşure geleneğini bu yıl da sürdürerek Muharrem ayı sebebi ile vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Geyveli iş adamı Tuna Tan tarafından Muharrem ayı münasebetiyle 5 bin kişilik olarak hazırlatılan Aşure, Cuma Namazı sonrası Geyve, Alifuatpaşa ve Pamukova Merkez camileri önünde vatandaşlara dağıtıldı.

Geyveli Hayırsever İşadamı Tuna Tan; aşurenin geleneklerimizde önemli bir yer tuttuğunu belirterek “Muharrem ayı ve Aşure birlik, beraberlik ve paylaşmanın simgesidir. Birlik ve beraberliğe  ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bizde Cuma namazı sonrası cami cemaatimize ve dışarıdan gelen vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunduk, Ülkemizin ve İslam aleminin mübarek Muharrem ayının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Aşure gününe katılan vatandaşlar, iş adamı Tuna Tan’a ikramı nedeniyle görevliler aracılığı ile takdir ve teşekkürlerini ilettiler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

tunatan-asure-ikrami-geyve-pamukova- (3)

2926 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tuna Tan’dan Aşure İkramı için 1 yorum

  1. arif dedi ki:

    emeği gecen herkese teşekkürler

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle