Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Şubat 2017 | Alt Haberler, Dünya, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Tuna Tan Tesisleri Yeni Salonuyla Büyülüyor..

Tunatan Tesisleri, özellikle bölgede bulunan kamusal, kurumsal  şirket ve firmalarının ihtiyaçlarını düşünerek 300 kişilik toplantı seminer ve yemeklere yönelik BALKABAĞI  SALONU adıyla  beş yıldızlı yepyeni bir salonu hizmete koydu.

Sakarya’nın tanıtım yüzü,şehir merkezi ve yol boyu tesisleri  ile verdiği kaliteli hizmetle tüm yurtta ulusal marka olan Tunatan aynı zamanda Sakarya kabağı, Geyve Ayvası ile yaptığı inovasyonlarla bir çok ilke imza attı.

Sakarya mutfağının gelişmesi için yaptığı yeni buluşlarla büyük katkıda bulundu.Türkiye birincilikleri dahil aldığı yüzü aşkın ödülle bunu tescillemiş oldu.Restoran, Yöresel ürünler satışı, Tanburger Fastfood, yöresel ürünler üretimi, Akaryakıt Sektörüyle Türkiye’de ilk sıralarda bulunan Tunatan markasının bir özelliği de tesislerinin bulunduğu bölge insanlarının  ihtiyaçlarına yönelik çalışma ve yatırım yapmasıdır.

Tunatan buradan yola çıkarak Serdivan tesislerinden sonra  özellikle bölgede bulunan kamusal,kurumsal  şirket ve firmalarının ihtiyaçlarını düşünerek 300 kişilik toplantı seminer ve yemeklere yönelik “BALKABAĞI  SALONU” adıyla  beş yıldızlı yepyeni bir salonu hizmete koydu.

Özellikle Geyve ve Pamukova bölge halkının ihtiyaçlarına cevap verecek böyle bir tesisin kazandırılmasında hiçbir masraftan kaçınılmadığını belirten Tunatan Pamukova tesisleri Genel Müdürü İlker Tan, bölgemiz kurumlarına, şirketleri ile birlikte halkımızın düğün nişan gibi toplu yemekleri ve organizasyonlar  için tam kadro hizmete hazır olduklarını belirtti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

5177 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle