Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Eylül 2011 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

Tuna TAN’ Marka Olmayı Hak Ediyor..

 

‘Sakarya Tanıtım Günleri’ etkinliğinde açtığı standlar ve şık sunumları ile ‘Tuna TAN’ marka olmanın ne demek olduğunu bir kere daha kanıtladı.

Sakarya’yı tanıtmaya çalışan uyduruk standların yanında, TAN adeta devleşti.

 

Tanıtım çadırı girişindeki şık stantta; Adapazar kabağı ve ondan yapılan kabak tatlıları nefis bir sunumla konuklara tattırıldı. İç bölümde bulunan ‘Islama Köfte’ standı konukların kuyruğa girdiği bölümdü.

Tuna Tan her zamanki zarifliği ve kibarlığı ile konuklarıyla tek tek ilgilenerek büyük olamanın ne demek olduğunu gösterirken, TAN çalışanları o güler yüzleri ve kibarlıkları ile gönüllerde taht kurdu.

Bir kentin tanıtımında neyin nasıl yapılacağını göstererek, ilinin onurunu kurtaran TAN’ın yanında; ‘Köfteci İsmail’i, ‘Güneşoğlu’nu ve ‘Geyve Ziraat Odası Başkanlığı’nı da kutlamak gerekir.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

2758 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkent’teki Gururumuz “Tuna Tan” için 1 yorum

  1. süleyman duran dedi ki:

    sayın tuna tan kardeşim yaptığın her işi layıkıyla yapıyorsun sizin kadar sakarya sevdalısı tanımıyorum vede gelmez de allah yolunu açık etsin bütün insanlar şuna inansın ki tuna tan=önce hizmet.kalite.maddiyat en son sağol tuna kardeş iyiki sakaryalı sın

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle