Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mart 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

TÜMSİAD’ta Görev Dağılımı

Geyve Karaçam Tesisleri’nde genişletilmiş yönetim toplantısını yapan TÜMSİAD’da görev dağılımı yapıldı. Şube Başkanı Ölmez, “TÜMSİAD üyelerimize ışık tutacak bir yönetim kadrosu oluşturduk” dedi

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısını Geyve Karaçam Tesislerinde gerçekleştirdi. TÜMSİAD’ın 6’ncı Olağan Genel Kurul Toplantısında güven tazeleyen Başkan Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda, yeni dönem çalışma programı belirlenerek, görev bölümü yapıldı.
YÖNETİM

Genel Kurul sonrası yapılan görev bölümü neticesinde İdari Mali Sosyal ve Hukuk İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Zekeriya Derman, Kurumsal Organizasyon ve İletişim Komisyonundan sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Çilingir, Teşkilatlanma Komisyonundan sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Çokal, İş Geliştirme Proje Yatırım ve Uluslararası ilişkiler Komisyonundan sorumlu Başkan Yardımcısı Naim Yener, İl Gençlik Konseyi Komisyonundan sorumlu Başkan Yardımcısı Nihat Baltaoğlu ve Sektör Kurulları Komisyonundan sorumlu Başkan Yardımcısı İsa Aydoğan seçildi. Genç TÜMSİAD Başkanı ise Cihan Okur olarak belirlendi.
KALKINMA

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez toplantıda yaptığı konuşmada, “Seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum. TÜMSİAD üyelerimize ışık tutacak bir yönetim kadrosu oluşturduk. İlimizin ekonomik anlamda kalkınması için 2018 de daha fazla üretim ve yatırım yapan, istihdam yaratan, sanayici ve iş adamlarımıza ihtiyaç var. Bu anlamda, yeni dönemde üyelerimize daha fazla katkıda bulunarak, üyeler arasında ticaretin gelişmesine, yurt dışına ihracat yapan ya da yapmak isteyen firmalarımıza destek vererek, büyümeyi hedefliyoruz” dedi. TÜMSİAD Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş de, toplantıda yeni dönemde yapılacak olan derneğin faaliyet konularını içeren “2018 Şube Çalışma Raporu” sunumunu gerçekleştirdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1355 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle