Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Nisan 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

TÜMSİAD Genel Başkanına Geyve Yöresel ürünleri

TÜMSİAD yönetimi Genel Merkez’de

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyeleri TÜMSİAD Genel
Başkanı Yaşar Doğan’a İstanbul Genel Merkezindeki ziyaretinde geyve Ayvası ile Geyve Yöresel ürünlerinin bulunduğu sepeti hediye etti.

İstanbul TÜMSİAD Genel Merkezinde ziyaret eden TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulunu Genel Başkan Yaşar Doğan ve Genel Sekreter Osman Kapıcıoğlu ağırladı.

TÜMSİAD Sakarya Şubesi Genel kurulunda seçilen yeni yönetim kurulunun Genel Merkez ziyaretinde yeni dönem çalışma faaliyetleri, ülke ekonomisi ve genel değerlendirmeler ele alındı.

Sakarya Şubesi Yönetim Kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, “Sakarya Şube Başkanımız Ahmet Ölmez ve çalışma arkadaşlarımızla bu dönemde de hem Sakarya’da hem de bölge de üreten güç olmaya devam edecektir. Sakarya Şubemiz Marmara’da ekonomi için itici güç. Sakarya’nın bölgede üreten ve ekonomiye katkı sağlayan bir güce ulaşması bizim önemli hedeflerimizden. Aynı şekilde sahaya dokunan şube teşkilatlanmamızla çalışmalarımızı Sakarya’da daha da fazla yoğunlaştırıp üreten, istihdam oluşturan, ihracat yapan kısaca katma değer sağlayan çalışmalarımız bu hedeflere ulaşmamızda kilit rol oynayacaktır. Bu vesileyle nazik ziyaretlerinden ötürü Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulundaki arkadaşlar teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez; Sakarya Şubesi olarak üyelerimizin ticari anlamda büyümesi, gelişmesi ve ülke ekonomisine katkıda bulunması için gayret sarf ediyoruz. Bizler işadamı olarak ülke ekonomisi için daha fazla çalışmak ve üretmek zorundayız. Bu anlamda şubelerimizin yol haritasını belirleyen, planlayan ve çalışmalarımızda bizlere her türlü destekte bulunan TÜMSİAD Genel Başkanımız Yaşar Doğan ve Genel Sekreterimiz Osman Kapıcıoğluna teşekkür ediyorum. Dedi.

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ziyaretin sonunda Genel Başkan Yaşar Doğan’a Geyve Ayva meyvesi ile Geyve yöresel ürünlerinin olduğu hediye paketini taktim etti.TÜMSİAD genel başkanı Yaşar Doğan; sosyal medyadan  “Dünyaca ünlü ve ihraç ürünümüz Geyve ayvamızı Sakarya Şubemizden teslim aldık. Geyve Belediyesi Başkanı Murat Kaya ve TÜMSİAD Sakarya şube başkanımız Ahmet Ölmez ve Yönetimine lezzetli hediyeleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini paylaştı.

Geyvemedya/haber Merkezi

 

1140 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle