Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya

TÜMSİAD Genel Başkanı Sakarya’da..

TÜMSİAD Genel Başkanı Sakarya’da..

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleriyle iftar programında bir araya geldi.

Hakkı Usta Adana Sofrasında düzenlenen programa, İstanbul Şube Başkanı Soner Biber, Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Fatih Çıtak, Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Semerkand İl Vakıf Başkanı Erdinç Bora, Beşir Derneği Şube Başkanı Latif Demir, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Bora, Hikmet Usta, TÜMSİAD Şube Başkan Yardımcıları Nihat Baltaoğlu, Ali Çilingir, Zekeriya Derman, Ceyhun Tural, İsa Aydoğan, Oktay Topaloğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, iftar sonrası Genel Başkan Yaşar Doğan, Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulu üyeleriyle TÜMSİAD’ta bir araya gelerek istişarelerde ve değerlendirmelerde bulundu. Başkan Yüce, Sanayici ve iş adamlarımızla işbirliği içerisinde çalışmaya, projeler üretmeye ve şehrimize katkılar sunmaya devam edeceğiz. Dedi

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

341 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle