Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Tüm Kadınlara Gül dağıttı

Tüm kadınlara gül dağıttı

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Anneler Günü nedeni ile Geyve Seyir Terası’nda tüm personeli aileleriyle birlikte ağırladı. Programa katılan kadınların Anneler Günü’nü gülle kutladı.

Geyve Seyir Terası’nda piknik havasında düzenlenen Anneler Günü programına katılan belediye personeli aileleri ile keyifli bir Pazar geçirdi. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya;“Gönül ışığımız, sevgi pınarımız annelerimiz, bir gün değil her gün baş tacımızdır” dedi.

AK Parti Milletvekili Hasan Ali Çelik’in de katıldığı programda “Canından can katıp bizi dünyaya getiren, gözünden sakınarak dualarla büyüten, fedakarlık abidesi, gönül ışığımız, sevgi pınarımız annelerimiz, bir gün değil her gün baş tacımız” diyen Başkan Kaya; “Ancak Mayıs ayının ikinci haftası Pazar gününün tüm dünyada annelere vaat edilmiş özel bir gün olarak kutlanması, ‘annelerin’ sahip olduğu değerin anlaşılmasının ve annelere duyulan vefa duygusunun bir göstergesidir” dedi.

Aileleri ile birlikte Geyve’nin muhteşem manzarasına karşı keyifli bir gün geçiren personel, Başkan Kaya’ya teşekkür ederken, personel ve aileler de kaynaşma fırsatı buldu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2956 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle