Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Haziran 2019 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Tülin ile Erkan Dünya Evine Girdi…

Tülin ile Erkan Dünya Evine Girdi…

Hüsniye-Alihan Ak çiftinin kızları Tülin ile ilçemizin saygın eşraflarından Nermin-Recep Hammaz çiftinin oğulları Geyvespor yönetim kurulu üyesi Erkan Hammaz düzenlenen muhteşem bir düğün ile ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

Düğün, Yöre müzisyenlerin de katıldığı eğlenceli bir konvoy ile gelin alması yapılıp, baba evi önünde karşılanmasıyla başladı. Daha sonra Gültekin sosyal tesislerinde düzenlenen ve genç damat ile gelinin, beraberliklerini sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları özel günlerine çok sayıda seçkin davetli katılarak yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştılar.

Genç çiftin nikahını Belediye Başkanı Murat Kaya Yaparken, şahitliklerini Kaymakam İlyas Memiş ile Kılıçoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir yaptı. Nikahı kıyan Belediye Başkanı MUrat Kaya ile şahitler Kaymakam İlyas Memiş ve Kılıçoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir çifti tebrik ederek mutluluklar diledikten sonra evlenme cüzdanını gelin hanıma takdim ettiler.

Konukların Hammaz ailesinin coşkusuna ortak oldukları düğünde Genç çift, aileleri ve misafirleri ile tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu yaşadıkları düğün töreni sonrası dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.Gültekin Sosyal Tesisinde verilen yemek sonrasında nikah ve eğlenceler ile program devam etti. Gecenin sonunda konuk sanatçı misafirlere keyifli anlar yaşattı.

Geyvemedya.com ailesi olarak yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3619 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle