Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Şubat 2012 | Gündem, Manşet, Siyaset

Milli Görüş Lideri Prof.Dr. Necmeddin ERBAKAN’ın vefatının yıldönümü münasebetiyle Saadet Partisi Geyve İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU bir basın açıklaması yaptı.

Açıklamasında İrfan TUFANOĞLU: ” 54. Hükumetin Başbakanı Milli Görüş Lideri Prof.Dr. Necmeddin ERBAKAN’ın ölüm yıldönümü münasebetiyle kendisini rahmetle anıyoruz. O; çok önemli siyaset adamı, ilim adamı ve manevi liderdi. Erbakan Hocamız vefat etmiştir ama arkasında davasını yürüten bir ekip bırakarak Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Hiç tereddüt etmeyelim ki çalıştığımız zaman Milli Görüş’ün idealleri bütün dünyaya yayılacaktır.

Önce yaşanabilir bir Türkiye, arkasından Yeniden büyük Türkiye ve nihayet Yeni Bir Dünya Cenabı Allah’ın izniyle gerçekleşecektir. Erbakan Hocamızın 1969 yılında başlayan ve zerre kadar sapmayan yürüttüğü 42 yıllık mücadelesi ise önümüzde güzel bir örnek olarak durmaktadır.

Çizgimiz çok sağlam, düzgün ve dosdoğrudur. Bizler o çizgide yürüyeceğiz. Bu mücadeleyi aynı şekilde devam ettirmeyi kulluk ölçülerimiz içinde gayret edeceğiz. Amacımız bu insanlığın kurtuluşu davasını sürdürmek ve en yükseklere çıkarmaktır.” dedi.

1177 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle