Hoşgeldiniz  

admin | 01 Aralık 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji

Geyve de oto aksesuarı konusunda tüm araçlara hitap edebilecek Oto Aksesuar mağazası hizmete açıldı.

Geyve İlçesi Tepecikler Mahallesi Konyalı Alibey Caddesinde Ufuk Kaya, Serkan Dere ve Fatih Coşkun ortaklığında açılan mağazada oto Aksesuar, Modifiye, Yedek Parça ve Müzik sistemleri  üzerine her türlü aksesuarı bulmak mümkün.

 Bugün gerçekleştirilen açılışta Yapılan duadan sonra iş yerinin açılış kurdelesi kesildi, açılış ve tanıtım yapıldı, ikramda bulunuldu.

Geyve Medya ailesi olarak “Tuana oto aksesuar ve müzik sistemleri” işletmesine hayırlı olsun temennilerimizi sunarak bol kazançlar diliyoruz.

E.TUNA-Geyvemedya.com

 

4541 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tuana Oto Aksesuar açıldı için 2 Yorum

  1. TANER BİLEK dedi ki:

    YENİ İŞİNİZ HAYIRLI OLSUN. BOL KAZANÇLAR.

  2. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Geyvenin gelişmesi için çalışan tüm işletmelere teşekkür ederiz.İLÇE OLMANIN ve gelişmenin mimarları olarak ilkleri olarak anılacaksınız.Tüm Gelişmeler yalnızca GEYVE İÇİNDİR.Büyük bir ilçe iken iki önemli beldesini kaybetmiştir.Taraklı ve Pamukova ilçeleri.Şimdi iki ilçe Geyveyi geçmiştir.Dada da mükemmeli yakalamak için tüm hızıyla çalışmaktadırlar.Pamuk ova ulaşımda zirvededir.Geyve içeride kalmıştır.Şimdide ALİFUAT PAŞA BELDESİNİ DE KAYBETME NOKTASINDADIR.Sıra hangi beldeye gelecektir?Tüm girişimcilerin çalışmalarında başarı ile bol kazançlar dilerim.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle