Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Eylül 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

TSK Vakfı Tanıtım Kurulu İlk Toplantısını Yaptı

Türk SiIahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı İlçe Fahri Tanıtım Kurulu Toplantısı Yapıldı

Geyve’de Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nı halkımıza tanıtmak ve halkımızla var olan gönül bağını güçlendirmek halkımızın ordumuza desteklerini sağlamak amacıyla oluşturulan Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı İlçe Fahri Tanıtım Kurulu ilk toplantısını yaptı.

Geyve Kaymakamlığında Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında yapılan toplantıya Kurul Başkanı Sadi Güven (emekli öğretmen) üyeler Muammer Özdemir (Emekli asker), Mehmet Hammaz (Esnaf), Tahsin Ertürk (Emekli polis memuru) ve Ömer Şenel (Mühendis, esnaf) katıldı.

Toplantıda, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nın İlçemizde tanıtımımın yapılması, Vakfa yapılacak bağışlar konusunda vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi konuları görüşüldü.

Kaymakam İlyas Memiş toplantıda yaptığı konuşmasında; ülkemizin konumu, tarihi ve misyonu gereğince güçlü olması gerektiği bunun da en başta güçlü bir orduya sahip olarak mümkün olacağını söyleyerek, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nın, Silahlı kuvvetlerimize gerek araç gereç, gerek teknoloji, gerekse yeni, yerli ve milli silahlar yapım hususunda büyük katkılar sağladığını ifade etti.

Kaymakam Memiş Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na destek olanlara Vakıf tarafından bağış miktarına göre bronz, gümüş ve altın plaket gönderileceğini ve kendisi tarafından takdim edileceğini ifade ederek halkımızın Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na destek olmaları tavsiyesinde bulundu.

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na bağışlar; Vakfın banka hesabına yapılmakta olup daha geniş bilgi almak için aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz.

1- Nakit Bağış Esasları
https://www.tskgv.org.tr/contents/bagisesaslari

2- Taşınır/Taşınmaz Mal ver Kıymetli Evrak Bağış Esasları
https://www.tskgv.org.tr/contents/tasinmazbagisesaslari

837 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle