Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Trafik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Geyve’de Trafik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

İçişleri Bakanlığı tarafından trafik kazalarından kaynaklı ölüm azaltılmasına yönelik “Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı 2011-2020 ile “Trafik Güvenliği Uygulama Politikası” doğrultusunda; Geyve ilçesinde trafik kazaları ile sonucundaki ölüm ve yaralanmaların azaltılması amacıyla yürütülen bu eylem planları, kampanyalar ve alınan trafik tedbirlerinin ilçemiz bazında fayda analizinin yapılarak gelinen durumun ve alınması gereken tedbirler hususunda Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında toplantı yapıldı.

Toplantıya Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkan Yardımcısı Atıf Ünal, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir, İlçe Jandarma Komutan V. Barış Demir , İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Şener Tosun ve Trafik Polisi Gökhan Karaca katıldı.

Toplantıda Önce Yaya ve Bu Yolda Hep Birlikteyiz uygulamalarının yaygınlaştırılması, trafik kazalarının önleme planı geliştirilmesi, mevcut tedbirlerin değerlendirilmesi, alınması ve takip edilmesi ile Yaşam İçin Kısa Bir Mola ve Yaşam Tünellerinin oluşturulması konuları görüşüldü.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

957 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle