Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Nisan 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Teknoloji

Toyota Teknik Proje yarışması sonuçları açıklandı.


07112230_toyotaToyota Türkiye ve Sakarya Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile ilköğretimler ve liseler arası Teknik Proje Yarışmasının sonuçları açıklandı.

Liseler ve Ortaokullar arasında düzenlenen  Toyota Teknik Proje yarışmasında ilçemiz okulları yaptıkları projeler ile başarılı oldular.

Liseler bölümünde  Geyve Metem’in birincitoylogos toyotalogo olduğu , ortaokullar bölümünde ise  Atatürk Ortaokulunun 1.nci, Kazımpaşa ortaokulunun projeleri ile 2. nci olduğu Toyota teknik proje yarışmasında Alifuatpaşa Cemal Gürsel Ortaokulu ilk 10 a girerek mansiyon ödülü aldı.

Geyve Metem’in Volvo Türkiye Yarışmasında dördüncülük ile ödüllendirildiği proje ve Toyota Teknik Projesinde birinci olduğu projeler 15. Mayıs’ta Tübitak Fuarında sergileneceği belirtilerek fuara tüm Geyveliler davet edildi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

 

 

6909 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Toyota Teknik Proje yarışması sonuçları açıklandı. için 6 Yorum

 1. Remzi ŞENGÜL dedi ki:

  İl 2. si olan öğrencilerimi ve öğretmenlerini tebrik ediyorum

 2. SERKAN KORKMAZ dedi ki:

  Dereceye giren ve giremeyen ,ancak medeni cesaret göstererek bu yarışmaya müracaat eden bütün öğrencileri danışman öğretmenlerini ve okullarını kutlar,başarılarının devamını dilerim.Unutmayalım ki ülkemiz düşünen ve proje üreten insanlarımızla dünyanın güçlü ülkeleri içerisinde yerini alacaktır. Serkan KORKMAZ

 3. Kenan AKTAŞ dedi ki:

  Toyota proje yarışmasında Otomasyon dalında Sakarya il birincisi olan Geyve METEM Metal Teknoloji Alanı Öğretmenlerinden Hüseyin SERTKAYA ve proje ekibi arkadaşlarımızı can-ı gönülden tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyorum.

 4. Cevdet SATILMIŞ dedi ki:

  Toyota proje yarışmasında Sakarya il birincisi olan Geyve METEM Metal Teknoloji Alanı Öğretmenlerinden Hüseyin SERTKAYA ve dereceye giren diğer bölüm öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyorum.

 5. Harun TOZAN dedi ki:

  Ben de bu projeye öğrencilerimle birlikte katıldım. Üç -dört ay çalıştık ve iyi bir proje çıkardık. Çalışırken özveri ile çalıştılar ve birinci olacağız gözüyle baktılar. Öğrencilerim, yarışma değerlendirmesine bir hafta kala çok heyecanlandılar. Son dört gün sürekli rahatsızdılar. Proje sunumunda da heyecandan bir şey anlatamadılar. Bu Proje yarışması öğrencilerin ufkunu genişletti. Yaşamlarına heyecan kattı. Gelecekte çok daha iyi çalışmalara imza atacaklarından eminim.
  Proje yarışmasına katılan Danışman öğretmenlere, öğrencilere, yarışmaya teşvik eden idarecilere, Proje yarışmasına emeği geçen bütün çalışanlara teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim.

 6. Geyve’nin ismini başarılarıyla gündeme taşıyan ve gelecek nesillere daha müreffeh bir ülkede yaşama azmi aşılayan başta değerli öğretmen ve öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı tebrik eder katkılarını ve desteğini esirgemeyen değerli Metem Müdürümüz Tekin BAYER’e teşekkür ederim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle