Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve

Toyota Teknik Proje yarışması Ödül Töreni

Toyota Teknik Proje yarışması Ödül Törenine Geyve ilçesi damgasını vurdu.

Toyota Teknik Proje yarışması sonuçları 7Toyota Türkiye ve Sakarya Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile ortaokul ve liseler arası Teknik Proje Yarışması bu yıl 8’nci kez gerçekleştirildi.

 AFA Konferans Salonu’nda düzenlenen 8. Toyota Türk Proje yarışması ödül törenine Geyve İlçesi damgasını vurdu.

Çevre ve otomasyon kategorilerinde 767 yakın öğrenci tarafından üretilen 345 proje içerisinden, 40 projeyi geliştiren 71 öğrenci ve en fazla projesi dereceye giren 2 okul ödül almaya hak kazandı.

Geyve Teknik Lise ve METEM Liselerde 1. lik ve Liselerde projesi en çok dereceye giren okul ödülünü, Geyve Atatürk Ortaoulu 2 tane 1. lik ve ortaokullarda projesi en çok dereceye giren okul ödülünü, Geyve Kazımpaşa ortaokulu 2. lik ödülünü aldı.

Yarışmada ilk 10’a giren 71 öğrencinin tamamı ödüllendirilirken, kategori birincilerine tablet bilgisayar, ikincilere fotoğraf makinası, üçüncülere kol saati ödül olarak verildi. En çok projesi dereceye giren okullar ise projeksiyon makinası ve laptop ile ödüllendirildi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2732 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle