Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Temmuz 2012 | Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya

Arifiye’deki Toyota Türkiye Fabrikası’nda düzenlenen iftar programında TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve basın mensuplarıyla bir araya gelen Özer, sedan modelin üretimine başlanmasıyla kapasite kullanımına çok yaklaşmış olacaklarını söyledi.

 Sakarya’da üretim yapan fabrikanın kalite yönüyle en iyi fabrikalardan birisi olduğuna işaret eden Özer, şöyle konuştu:

”Yılbaşından itibaren kesin rakam beli olmadı ama 700-800 Sakaryalı gencimizi işe alacağız. Daha ötesi için ciddi şekilde çalışıyoruz. Daha ötesinin de tahmini cevapları 7-8 ay sürecektir. Fabrikamızın kalite neticeleri son derece iyi. Neredeyse en iyi arabalardan bir tanesini biz üretiyoruz, Japonya fabrikaları haricindeki fabrikalar içinde.

İnsanlarımızın yetişmiş olması, fabrikadaki Toyota sistemlerinin tam anlamıyla uygulanması, başarıda önemli etken. Türkiye’deki bütün otomotiv sanayileri kendi markalarında çok başarılı. Türk insanı çalıştığı şirkete sadakatle bağlanıyor ve çalıştığı şirkete dört ele sarılıyor. ‘Ben buradan sadece para kazanayım’ diye bakmıyor, her yönüyle benimseme gerçek başarıyı getiriyor. Renault’ta da Ford’da da Tofaş’ta da genelde aynı başarıyı gözlemleyebiliyoruz.”

Kaynak: Samanyoluhaber

2701 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Toyota 800 İşçi Alacak.. için 2 Yorum

  1. ibrahim gökhan sert dedi ki:

    gençlerimizi robot gibi alısştıracagız demiyorda işe kavuşturacağız diyor çalışanların yüzde doksanı bedensel rahatsızlıklar çekityor onu neden dile getirmemiş acaba genel müdür

  2. ADNAN DİNCER dedi ki:

    İşte size iş imkanı.Para kazanmak o kadar kolay değil bi o kadarda ehliyetli ve liyakatli olacaksın.ROBOT GİBİ ÇALIŞACAKSIN DA NE DEMEK.ÇALIŞMANIN VE ALIN TERİ DÖKEREK KAZANILAN HER İŞ KUTSALDIR.ÜLKEMİZ DİLENCİLİKTEN VE SADAKA ALIR HALE GELDİ.ZENGİNLERİMİZ ÇOOOOK, ZENGİN FAKİRLERİMİZDE ÇOOOOK FAKİR.Arada gezerek dilenen görünen ve görülmeyen insanlara bir bak.Toplumumuz el açar bir ülke haline geldi.Gelirimiz 10 bin dolardı hani her birimize düşen paralar nerede ve kimin cebinde veya kimin eli kimin cebinde.Bizler bu insanlara huzur saadet ve cihan devleti kazandıracaktık.40 SENTE MUHTAÇTIK.BİR AN ÖNCE ATEŞTEN VE KAOSTAN KURTULALIM.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle