Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Kasım 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Toçoğlu’ndan Anlamlı Veda Tweetleri

Sosyal medyadan veda etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu partisi tarafından yeniden aday gösterilmeyince sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla veda etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday gösterilmeyeceği kesinleşince veda mesajı yayımladı. Toçoğlu mesajlarında “Tek derdimiz gökkubbede hoş bir sada bırakmaktı. Bırakabildiysek ne mutlu bizlere” paylaşımında bulundu. Toçoğlu yayınlandığı tweet mesajlarında şu ifadeleri kullandı.

“Bugün hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum. Biz inanan insanlarız; Rabbim neyi nasip ettiyse ona şükrederiz. Bugün Türkiye’de ve İngiltere’de hukuk tahsili yapmış evladım Gani Toçoğlu yemin ederek Avukatlık görevine başlamış oldu. Rabbim yaptığımız her işi layıkıyla yapmayı, hakka, hukuka uygun davranmayı ve dürüst kalmayı nasip etsin. Hayat uzun bir maratondur. Bu süreçte birçok şey ile karşılaşırsınız. Önemli olan bu süreçleri hakkıyla sürdürmektir. Ne yaparsanız yapın geriye dönüp baktığınızda nasıl anıldığınızdır değerli olan. Tek derdimiz gökkubbede hoş bir sada bırakmaktı. Bırakabildiysek ne mutlu bizlere. Tertemiz duygularla başladığımız serüvenimizi aynı duygularla nihayete erdirmenin hazzı ve huzuru içindeyim. Rabbim bizi her şartta iyi kalan ve Allah’ın ipine sıkı sıkıya bağlı kalan kullarından eylesin.”

 

2109 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle