Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ekim 2015 | Alt Haberler, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Toçoğlu Belediye Başkanlarıyla Buluştu..

zeki-tocogly-belediye-baskanlari-bulusmasi-ormanpark- (1)İlçe belediye başkanları ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, 2011’deki yüzde 62’lik oy oranının üzerine çıkmak için çalışacaklarını söyledi. Toçoğlu 1 Kasım sürecine tüm AK Parti ailesi ile hazır olduklarını da yinelerken, güçlü hizmetlerin devamı için istikrar vurgusunda bulundu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi. Ormanpark’ta gerçekleşen ve AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın da yer aldığı toplantıda 1 Kasım seçimlerinde izlenilecek yol ayrıntılı bir şekilde masaya yatırıldı. Seçim sürecinin belediye başkanları, ilçe başkanları ve teşkilat ile koordineli bir şekilde yürütüleceğinin altını çizen Başkan Toçoğlu, Sakarya’da önemli bir başarı kazanacaklarını söyledi.

Güçlü Hükümet Güçlü Belediyeler

Başkan Toçoğlu şöyle konuştu; “7 Haziran seçimlerinde olduğu gibi bu seçimde de elimizden geleni yapacağız. 7 Haziran’da başarılı bir seçim dönemi geçirdik. Ancak sadece bizim başarımız yetmiyor. Biz Türkiye genelindeki ortalamaya katkı sağlamalıyız ki tek başına iktidar olalım. Ben koalisyon dönemlerinde de belediye başkanlığı yapmış biriyim. Dolayısı ile belediyelerin başarısının güçlü hükümetlere bağlı olduğunu bizzat tecrübe edinmiş bir belediye başkanıyım.”

Hedef: Yüzde 60 üstü

“2011 seçimlerinde yüzde 62 oy aldık. Bu seçimde de hedefimiz bu oy oranının üzerine çıkmaktır. İnşallah bunu da başaracağız. Bugün şartlarımız biraz daha müsait. Ciddi bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmemiz gerekiyor. Belediyelerimiz, ilçe başkanlıklarımız ve teşkilatımız ile koordineli bir şekilde çalışarak partimize güçlü bir destek vereceğiz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi güçlü hizmet için güçlü bir iktidar olması gerekiyor.”

1 Kasım’a Hazırız

Programın devamında söz alan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ise, “7 Haziran seçimleri sonrasında il teşkilatı olarak programları en ince ayrıntısına kadar inceledik. 1 Kasım seçimleri için somut bir yol haritası belirledik. Teşkilat olarak sahada çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Teşkilat olarak 1 Kasım seçimlerine hazırız. İnşallah 1 Kasım’da partimize Sakarya’dan güçlü bir destek vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Geyvemedya/haber Merkezi

zeki-tocogly-belediye-baskanlari-bulusmasi-ormanpark- (2)

2061 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle