Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

TOÇOĞLU, ANKARA’DA PROJELER İÇİN GÖRÜŞTÜ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ankara’da milletvekilleri ile bir araya geldi. Toçoğlu, AKP Grup Toplantısına katılarak Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu dinledikten sonra ilimizde projeler hakkında milletvekilleriyle görüştü.

zeki-tocoglu-saban-disli-ziyareti-
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Programı kapsamında AKP Grup toplantısına katılar Toçoğlu, daha sonra milletvekilleriyle bir araya gelerek ilimizde hayata geçirilecek projeler hakkında görüştü. Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile ilk olarak bir araya gelen Toçoğlu, genel değerlendirmelerde bulundu. Toçoğlu’nu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Şaban Dişli ise, 1 Kasım’ın oluşturduğu istikrar ortamının piyasalarda da güven yarattığına dikkat çekti. Milletvekili Mustafa İsen ise daha yapılacak çok iş olduğunu ve Sakarya’yı ilgilendiren projelerin takipçisi olacaklarına değindi.

zeki-tocoglu-ayhan-sefer-ustun-ziyareti-

PROJELERE DESTEK

Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile de görüşen Başkan Toçoğlu, yeni projeler üzerindeki son gelişmeleri dinledi. Milletvekili Yavuz, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın da destek vereceklerini açıkladıkları projelerde somut gelişmelerin birbirini izleyeceğini söyledi. Son olarak Milletvekili Recep Uncuoğlu, devam eden yatırımlar ve atılacak yeni adımlar ile ilgili düşüncelerini Başkan Toçoğlu’na iletti.

zeki-tocoglu-mustafa-isen-ziyareti- (1)
HAYIRLI OLSUN

Ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bugün AK Parti Grup Toplantısı için Ankara’daydık. Genel Başkan Yardımcımız ve Sakarya Milletvekilimiz Ayhan Sefer Üstün ve milletvekilimiz Mustafa İsen ile Sayın Başbakanımızı dinledik. Daha sonra milletvekillerimiz ile bir araya gelme fırsatı bulduk. Kendilerine yeni dönemin hayırlı olması temennilerimi ilettim. Bu vesileyle Sakarya’yı ilgilendiren projeler üzerindeki değerlendirmelerimizi de yaptık” diye konuştu.

zeki-tocoglu-ali-ihsan-yavuz-ziyareti- (2)
YENİ BAŞLANGIÇ

1 Kasım’ın ardından çalışma temposunu daha da arttırdıklarına dikkat çeken Başkan Toçoğlu, “Gerek yerel yönetimlerimiz gerekse de milletvekillerimiz 1 Kasım’ı hizmetin miladı olarak gördüler. Bu anlamda 1 Kasım zaferinin ardından derhal çalışmalarımızı başlattık. Büyükşehir Belediyesi olarak yeni döneme 101 milyon değerindeki projelerimizin temel atma töreniyle ‘Bismillah’ dedik. Yine değerli milletvekillerimiz şehrimize sözü verilen projeler ile ilgili takiplerini sürdürdüler. Sakarya’yı yakından ilgilendiren önemli temaslarda bulundular” dedi.

zeki-tocoglu-recep-uncuoglu-isen-ziyareti- (3)
ÖNCÜ PROJELER

Toçoğlu, “Biz 1 Kasım gecesi de ifade etmiştik; AK Parti’de siyaset yapmak demek, iki günün birbirine eşit olmaması anlamına geliyordu. Hamdolsun ki her dönem farklı projelerle yolumuza devam ediyoruz. Yorulmak yok. Çünkü Sakarya için daha yapacak çok işimiz var. Hemşerilerimiz bize büyük bir teveccüh gösterdiler. Biz bu güvene belediyelerimiz, milletvekillerimiz ve teşkilatımızın tüm kademeleri ile layık olacağımıza söz verdik. El birliği ile Sakarya’yı daha da iyi seviyelere çıkaracağız. Şehrimizi bölgesi ve Türkiye ölçeğinde öncü projelerle buluşturmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

2426 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle