Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mart 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Teknoloji

Tırsan’dan Bir İlk Daha: 5 Yıl Garanti

Türkiye’nin lider treyler üreticisi olan ve Geyve ilçemizden de bir çok çalışanı bulunan Tırsan, kurulduğu 1977 yılından bu yana olduğu gibi Türkiye treyler sektörüne öncülük ederek standartları yükseltmeye devam ediyor.

tirsan-bes-yil-garanti-

Tırsan, daha önce benzeri görülmemiş bir yeniliğe imza atarak, tenteli/perdeli, aluminyum ve paslanmaz tanker, aluminyum silobas, konteyner şasi, platform, standartve hidrolik low-bed, frigo ve kutu tipi treyler ürün gruplarında 5 yıla varan garanti uygulamasını başlattı. Buna göre, 1 Mart 2016 tarihinden itibaren geçerli olacak uygulamayla Tırsan, mevcut 2 yıl garantinin üzerine +1 veya +3 yıl garantiyi opsiyon listesine aldı. Dahası, mart ayından başlayarak üç ay boyunca tenteli/perdeli, açık kasa, konteyner taşıyıcı ve frigo ürün gruplarında +3 yıl garanti opsiyonu seçildiğinde toplam 5 yıllık garantiyi ücretsiz olarak sunacaktır.

Buna ek olarak, Tırsan Finans’ın mart ayına özel kampanyasıyla seçilen ürün gruplarında 60 aya varan vade seçenekleri sunan Tırsan, Türkiye taşımacılık sektörünün yeni yatırımlarına destek sağlayacaktır.

tirsan-5-yil

Tırsan’ın devrim niteliğindeki yeniliğini tanıtan Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tırsan olarak 1977 yılından bu yana Türkiye treyler sektörünün ülkemiz taşımacılığına yaraşır bir şekilde ilerlemesi için çalışıyoruz. Tırsan’ın yolculuğu Türkiye taşımacılık sektörünün hikayesidir. Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kurararak kendi patentli teknolojilerimizi geliştirdik. Gelişmenin ancak hep beraber olacağına inanarak, ülkenin geleceğine inananarak ürünlerimizi sürekli olarak geliştirdik. Şimdi ulaştığımız noktada Tırsan sadece üretim teknolojileriyle değil, sunduğu satış sonrası hizmetlerle, finansman desteğiyle de Türkiye’nin lider treyler üreticisidir,” açıklamasını yaptı.

“Lider olmanın sorumluluğunu taşıyoruz ve bunun öncü olmayı, sektöre zor zamanında güven vermeyi, sektörün yanında durmayı gerektirdiğini biliyoruz. Taşımacımızın her anında yanında olmak için Türkiye’nin en geniş ve yetkinlik bakımından kıyas kabul etmez servis ağını kurduk. 51 servis noktasıyla Türkiye’nin her yerinde uzman bir kadroyla araçlarımızın kesintisiz hizmet vermesini garantiliyoruz. Bugün de daha önce benzeri görülmemiş bir hizmeti duyurmak için toplandık.”

Nuhoğlu, “Taşımacımızın alın teriyle yaptığı yatırımı korumak, maliyetlerini en aza çekerek önünü görmesini sağlamak, araçlarımızın toplam sahip olma maliyetini düşürmek için, ürünlerimizde 5 yıl garanti ve 5 yıla kadar vade uygulamasını başlattık. Tırsan kullanıcısı bundan böyle sadece Türkiye’de değil, Avrupa’nın 23 ülkesinde, Rusya’da, hatta isterse Güney Kore’de bile yetkin servislerimizin bakım ve onarım hizmetlerinden 5 yıla varan süreyle faydalanabilecek. Bu uygulamanın araçların ikinci el değerini artıracağına, araçlarını yenilemek istediğinde taşımacımızın finansman bulmasında destek olacağına, dolayısıyla ciddi bir katma değer yaratacağına inanıyoruz. Hayırlı olsun,” dedi.

Türkiye’de 51 servis noktası ile hizmet veren Tırsan, hem satışları hem de servis ağı bakımından Avrupa’nın en hızlı büyüyen treyler üreticisidir. Sadece geçtiğimiz üç ayda Avrupa’da yetkili servis ağına 168 yeni lokasyon ekleyen Tırsan, Avrupa’nın 23 ülkesinde, Rusya’da ve Güney Kore’de toplam 335 yetkili servisle hizmet vermektedir. Tırsan bünyesinde yapılan uzman eğitimleriyle Tırsan bilgi birikimiyle donatılan teknisyenler, orijinal yedek parça desteği ile Tırsan araçlarının yola sağlam basmasını sağlayarak kullanıcısının yükünü hafifletmektedir.

TIRSAN ADLİYE TESİSLERİ

tirsan-adapazari-tesisleri-

1977 yılında İstanbul, Kartal’da 7.000 m²’lik bir tesiste faaliyet gösteren Tırsan, 1993 yılında 24.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 175.000 m² alan üzerine kurulu Adapazarı’ndaki tesisini faaliyete geçirdi.
Ortadoğu’dan Balkanlar’a kadar uzanan coğrafyanın en yüksek kapasiteli treyler üretim tesisi olan Adapazarı fabrikası, yapılan ek yatırımlarla birlikte günümüzde 365.000 m² toplam alanı ile Türkiye’nin en büyük treyler fabrikası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretim kampüsü; perdeli ve tenteli, platform araçlar, paslanmaz çelik tanker, alüminyum tanker ve silo, karbon çeliğinden tanker, kutu tipi treyler, low-loader ve low-bedler, damper ve konteyner taşıyıcı olmak üzere yıllık üretim kapasitesi toplam 20.000 adet olan bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan sekiz farklı fabrikamızdan oluşmaktadır. Tırsan Ar-Ge merkezi, bünyesinde bulunan her bir üretim tesisinde konusunda uzman Ar-Ge ekibi ile sektörünün ilk ve tek Ar-Ge merkezi unvanına sahiptir.

2013 yılı Aralık ayında 10 milyon € yatırımla, 5.600 m² alan üzerine kurulan tam otomasyonlu kataforez (KTL) kaplama tesisi ile birlikte, saate 10 m3 kapasiteli entegre biyokimyasal su arıtma tesisi de devreye alındı.

Türkiye’nin İlk ve Tek Treyler Ar-Ge Merkezi

Adapazarı tesisi içerisinde 3.500 m² alan üzerine kurulan Ar-Ge Test ve Prototip Tesisi, 80’i aşan uzman mühendis kadrosuyla her sene yepyeni projelerle Türkiye’ye katma değer sağlamaya devam etmektedir.

2333 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle