Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler

Tır dan Demir Çaldılar, Geyve’de Yakalandılar!

Pamukova Turgutlu Mahallesinde D-650 kara yolu kenarında bir tesiste park halindeki Tır’ın dorsesinden demir profil çalan 3 kişi Jandarma ekiplerince Geyve de yakalandı..

Alınan bilgilere göre geçtiğimiz Cumartesi günü Saat:17.00 sıralarında Pamukova Turgutlu Mahallesi D-650 kara yolu kenarında bulunan bir tesiste park halinde bulunan İ.O’nun kullandığı Tır’ın dorsesinden 1000 lira değerinde profil demir çalan 3 kişi Jandarma ekiplerinin sıkı takibi sonucu Geyve İlçesinde yakalandı.

Jandarma ekiplerinin çaldıkları demirlerle yakaladığı Ş.A (39), Y.A(17), E.D (16) alınan ifadeleri sonrası çıkarıldıkları adli makamlarca denetimi serbestli den faydalanarak serbest bırakıldılar.

2529 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tır dan Demir Çaldılar, Geyve’de Yakalandılar! için 1 yorum

  1. Adaletsizlik dedi ki:

    Milletin alın terini çal sonra denetimli serbestliden faydalanarak yeni hırsızlık için sahalara geri dön. Yakalanırsan da dışarıdasın yakalanmazsan zaten ne ala çalışmadan oh ne hayat, sende alcak verecek her dert içinde dürüstçe yaşamaya çalış.
    BU ÜLKEDE HER ŞEYDEN ÖNCE HIRSIZLIĞI ÇEZA GETİRİLMELİ.
    YETKİLİLER ARTIK DÜRÜST İNSANLARIN SÖMÜRÜLMESİNİ GÖRÜN ADALETİ SAĞLAYIN.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle