Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Şubat 2012 | Eğitim, Gündem, Manşet

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün açtığı 2232 saatlik Büro Yönetimi Alanı-Tıp Sekreterliği programı yapılan belge töreni ile tamamlandı.

 Belge Töreni Düzenlendi

 Törene Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İrfan KARAÇAYIR, Müdür Baş Yardımcısı Mehmet DOĞAN, Müdür Yardımcıları Hamza KAYA, Resül Nasır GÜNBİLEK, Halk Eğitimi Merkezinde görevli Usta Öğreticiler ile belge almaya hak kazanan kursiyerler katıldı.

 İş Bulmaları Artık Daha Kolay

 Kursiyerler bir yıl boyunca devam eden kursta Diksiyon 1-2, F Klavye 1-2, Sosyal Hayatta İletişim, İş Hayatında İletişim, İş Planı, İş Organizasyonu, Girişimcilik, Kişisel Gelişim, Randevu ve Konuk Kabulü, Toplantı Organizasyonu, Seyahat Organizasyonu, Etkin İletişim, Örgüt İletişimi, Sağlıklı İletişim, Grup İletişimi, İşletme ve Piyasa Şartları, Sergi ve Fuarlarda Firma Tanıtımı, Büro Düzenleme, Dosyalama Sistemi, Belge Akışı, Tıbbi Arşivleme, Hasta Hizmetleri, Tedavi Hizmetleri, Ofis Programları gibi toplam 52 Modülün yanı sıra sağlık işletmelerinde 864 saat (Beş ay süreli) Mesleki Uygulamalar Stajı gördüler. Kursiyerler -gördükleri yoğun teorik ve uygulamalı eğitim ile elde ettikleri yeterlilikler sayesinde sadece sağlık işletmelerinde değil diğer işletmelerde de çok rahat bir şekilde istihdam edilmeleri mümkün olduğundan- iş bulmakta güçlük yaşamayacaklar.

 Kurs Sonunda Belgelerini Aldılar

 Başarılı olan 28 Kursiyer törenle belgelerini aldı. Kursiyerlere belgelerinin yanında aldıkları modülleri gösteren transkript verildi. Kurs sonunda dönem 1.si olan Nagihan Demirler, dönem 2.si olan Aysun Arslantaş ve dönem 3.sü olan Behice Karaman’a başarı belgesi verildi.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

2253 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle