Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Tepeciklerdeki Arazi Adliye Binası İçin devredildi.

1lgGeyve ilçesi Tepecikler Mahallesine yapılacak Adliye sarayı arazisinin Maliye Bakanlığına devri için Geyve Belediyesi Meclisince karar alındı.

Geyve Belediye Meclisi Olağanüstü olarak toplandı.

Tek gündem maddeli 11.11.2013 tarih ve 2013/86-86 sayılı Belediye Meclisinde;

Mülkiyeti Geyve Belediyesine ait olan tepecikler Mahallesi 39 adada kayıtlı 2000 m2 145 nolu parselin bedelsiz, şartsız ve mükellefiyetsiz olarak Adliye Hizmet Binası yapılmak üzere Maliye hazinesine devredilmesine, ve tapuda devir işlemlerini yapılabilmesi amacıyla Belediye Başkanı Murat Kaya’ya yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; İlçemize yeni Adliye Hizmet binası için yapılan çalışmalar sonrasında Tepecikler Mahallesinde arazi tesbit ettiklerini,Belediye Encümenimizce  arazinin devri sonrası , Adalet Bakanlığı Teknik  İşler Daire Başkanlığınca Hizmet Binası yapmak üzere   Bakanlık tip projeleri üzerinden uygun olanı için ihale süreci aşaması başlayacağını belirtti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Geyveye_yeni_adliye_binasi_yapiliyor_h8883

 

Fotoğraf Adalet Bakanlığı İlçe Adliye projelerinden alıntıdır.

3512 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tepecikler’deki Arazi Adliye Binası İçin Hazineye devredildi. için 1 yorum

  1. mustafa akın dedi ki:

    Modern Geyvemize modern bir adliye hükümet sarayı yapılacak olması bizleri memnun etti hayırlı olsun dileklerimizle akın kırtasiye http://www.akintoner.com

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle