Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Aralık 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler

Başarıyı Yemekle Kutladılar

geyve-teog-ikincisi-esme-ortaokulu-tunatan-tesisleri-yemek-Geyve Eşme Ortaokulu ilçe genelinde TEOG 2.si olarak bir başarıya imza attı.

TEOG sınavının ilk basamağında ilçe ikincisi olarak başarı gösteren Eşme Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri bu başarılarını bir akşam yemeğinde kutladı.

TEOG sınavına giren 8. Sınıf öğrencilerine verilen yemekte ilk okul öğretmenleri Huriye Çavdar ve eşi Adem Çavdar’da öğrencileri yalnız bırakmadı.

Geceye katılan öğretmenler ve öğrenciler bu başarılarının TEOG sınavının ikinci basamağında da artarak devam edeceğini ifade etti.Okul müdürü Cemil İpek, öğrencileri kutlar iken, bu başarıda emeği geçen tüm meslektaşlarına teşekkürlerini sundu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3551 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

TEOG Geyve 2.si Eşme Ortaokulu Başarıyı Yemekle Kutladı için 2 Yorum

  1. MİSAFİR06 dedi ki:

    TEOG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANMADI. BU YEMEK NEYİN NESİ? Milli eğitim Bakanlığı tarafından temel öğretim öğrencilerine yapılan TOEG sınavı yılda iki defa yapılırken, 2015-2016 eğitim yılı ilk dönem TEOG sınavı 25-26 kasım tarihlerinde 2 oturum şeklinde gerçekleştirildi. Milyonlarca temel öğretim öğrencisinin katıldığı TEOG sınavına ilişkin olarak öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak TEOG sınav sonuçları açıklamasını bekliyor.

  2. SEZGİN KAYA dedi ki:

    Başarılar sizlere ve öğrencilerinize.
    Sınav sonuçları açıklanmadı ama öğrencilerin cevapladıkları sorulara göre netlerini sorarak yakın bir sonuca ulaşılır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle