Hoşgeldiniz  

admin | 03 Ekim 2011 | Dershaneler, Firmalar

Teksen Dersaneleri

HAKKIMIZDA
Teksen Dershaneleri; derslerinize ve sınavlara hazırlanmanıza yardımcı olan, bu zorlu öğrencilik dönemini sizin için kolaylaştıran ve keyifli hale getiren bir öğretim merkezidir. Teksen Dershanelerinin arkasynda birikimli ve çağdaş eğitim kadrosu, profesyonelce hazırlanmış dokümanlar ve rehberlik hizmetleri kadrosu bulunmaktadır.

TARİHÇEMİZ
Teksen Dershaneleri 2004- 2005 Öğretim yılında ÖSS hazırlık alanında Öğretim hayatına başladı. Sınavlara hazırlamada ÖNDE ve ÖNCÜ olmayı hedefleyen dershanemiz, kaliteli, ilkeli ve başarılı çizgisinden hiç taviz vermeden ilk yılında Sakarya’nın zirvesine oturmayı başardı. Deneyimli ve dinamik kadrosu, tükenmeyen enerjisi, bireysel rehberlik hizmetleri, uygun fiziki ortamı, kaliteli dokümanları, titiz çalışmasıyla ÖSS’ye hazırlayan Teksen Dershaneleri, gösterilen çabaların sonuçlarını en iyi şekilde aldı.Bu başarının en güzel örneği kitapçıklarımızı da sergilenmektedir.


MİSYONUMUZ
Teksen Dershaneleri, başarıyı hedefleyen akademik kadrosu, yenilikçi yöntemleri ve YGS ve LYS ‘ de ihtiyaca yönelik çözümler üreten eğitim programı ile öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirerek, kendilerine güvenen, lider, nitelikli ve başarılı bireyler olmalarını amaçlamaktır.
VİZYONUMUZ
Teksen Dershanesinin vizyonu, Sakarya’da benzersiz olan bir eğitim modeli sunarak, üniversite için gerekli olan kaliteli eğitimi vererek öğrenciye her türlü altyapıyı sunup, doğru kararları aldıran kaliteli ve çağdaş bir dershane olmaktır.
E-Mail: info@teksendershaneleri.com


2635 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle