Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler

BOĞAZKÖYÜN SORUNU TEK PARTİNİN GÜNDEMİNDE

 TEK Partisi- Genel BaSKANİ - VEHBİ SAHİN-GEYVE-BOGAZKOY- Boğazköylüleri Dinledi (13)Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN Sakarya Geyve ilçesi Boğazköy’ün misafiri oldu.

Köylülerin sorunlarını dinleyen Vehbi ŞAHİN Köylülerin söylediklerine inanamadı.

Hızlı Tren ile HES Yollarını ellerinden almış.

Köprü yapacağız demişler o da rafa kalkmış.

Yerleşim yerinde yolun olmaması Göçün başlamasına neden olduğu öğrenildi.

Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN

 Türkiye Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Vehbi ŞAHİN  “Bugün  Sakarya’da  İstişare  toplantısı  için  geldim.Daha  önceden  aldığım  bir  ihbar üzere Geyve ilçesine  bağlı  Boğazköy  Halkının  mağdur  edildiğini  öğrendim.Gelirken de   bu  mağduriyetin izlerini görmek  mümkün Arifiye  ve  Adapazarı ilçelerinin  sınırları  içindeki  Yollardan geçtik  hiç bir  sorun yok   Geyve  ilçe  sınırına  geçtik.Yollar  berbat  sanki    bu  ülkeye  ait olmayan  bir    yolla  karşılaştık.Demek ki  Geyve  ilçesinin  Bu  köyüne  ait  Yola ihtiyaç  yok  diyorlar.Bu  Köyde  yaşayanları  Vatandaştan  saymıyorlar.Sosyal Devlet  bu  değildir.Devlet  Arifiyede de,Adapazarında da Geyve de de  aynı  davranmalı bizim  yönetim  tarzımızda  bu  adalet  mutlaka  sağlanacak.Ülkenin  en  ücrasındaki vatandaşa  hizmet  verildiğinde  biz  mutlu oluruz.Bu yollardan  araç  geçmez.Bu  köylülerin  sorunları kısa  sürede   sonuçlanmalıdır.Bunun takipçisi olacağım.”dedi.

Köylüler  Kısa  yoldan Köprünün yapılmasıyla  sorunlarının  çözüleceğini  kendilerinin  görmezlikten  gelinmemesini istediler.

Fehmi DUMAN-Sakarya.54

2575 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle