Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Şubat 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor, üst Haberler

Teknik Direktörlüğe İlk Adımlarını Attılar

Antrenör kursu sona erdi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin (TÜFAD) işbirliğinde organize edilen TFF Grassroots C Antrenör Kursu tamamlandı. 10 gün boyunca süren kurs sonunda, Geyvespor’un başarılı kalecisi Coşkun Yılmaz, Hayrettinspor’da futbol oynayan Geyveli Adem Bal  ile teknik direktörlüğe ilk adımı attı.

Ekrem Karaberoğlu Altyapı Tesislerinde gerçekleştirilen kursa Sakarya’dan ve farklı illerden katılan 30 kursiyer 10 gün boyunca eğitimlerinin ardından belgelerini aldılar. TFF Eğitim Dairesi personeli Ersan Oğan ve Adem Tandoğan’ın eğitim verdiği kursta, ‘futbolun prensipleri, teknik, taktik, antrenman bilgisi, periyotlama, maç gözlem ve analizi, beceri, kalecilik ve öğrenme-öğretme yöntemleri’ konularında teorik ve saha eğitimleri aldı.

10 Günlük eğitim ardından dün gerçekleştirilen sınavlarla sona eren kursa katılan Antrenör adaylarına belgeleri verildi. TÜFAD Sakarya şubesi başkanı Tamer İlaçan Kurs eğitmenleri Ersan Ogan ve Adem Tandoğan’a teşekkür plaketi verdi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3043 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle