Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ocak 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Tebrikler Doğantepe YİBO

Tebrikler Doğantepe YİBO

Geyve Doğantepe (YİBO) Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge Ortaokulu, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde düzenlenen “Okulum Bir İnci” projesinde dereceye girerek ödülleri aldı.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği; okullarımızdaki kantin, yemekhane ve okul bahçelerinin etkin şekilde kullanılması ve güzelleştirilmesiyle ilgili uyguladığı “Okulum Bir İnci” yarışmasına il genelinde birçok okul katıldı.

İKİ DALDA ÖDÜL

Yarışma En Güzel Bahçe, En İyi Beslenme Alanı-Yemekhane ve En İyi Kantin olmak üzere üç kategorilerinde yapıldı. Geyve Doğantepe Yatılı Bölge Okulu En Güzel Bahçe ve En İyi Beslenme Alanı-Yemekhane kategorileri olmak üzere iki dalda ödüle layık görüldü.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü salonunda yapılan ödül törenine katılan Geyve Doğantepe (YİBO) Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge Ortaokulu müdürü Adem Çavdar ve müdür yardımcısı Huriye Çavdar’a ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş verdi.

BAŞKA ÖDÜLLERİMİZ DE VAR

Okul müdürü Adem Çavdar konuyla ilgili şunları söyledi:

Okulumuz daha evvel de Beslenme Dostu ve Beyaz Bayrak ödüllerini aldı. Bir köy okulu olarak bu başarıyı elde etmek bizleri sevindiriyor.

Bu çalışmalar öğretmen, öğrenci, yardımcı personel ve veli işbirliği ile yapılıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

ANA ŞEFKATİ

Biz bu çalışmaları yarışmaya katılmak için göstermelik değil, her zaman yapıyoruz. Okulumuzun bahçesini, sınıflarını, yemekhanesini, yatakhanesini görenler, özel kolej zannediyor. Böylesine nezih bir ortamda öğrencilerimize; ana şefkatiyle, eğitim-öğretim vererek, onları geleceğe hazırlıyoruz.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

1287 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle