Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mart 2019 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Tayland’lı Gelinimiz Oldu

Taylandlı Gelinimiz…

Geyve İlçesinin sevilen ailelerinden Semiha – İsmail Sevinç çiftinin oğlu İlker Sevinç ile Tayland Krallığından Aree – Adisak Sookchai çiftinin kızları Ju ( ECE ) düzenlenen ve sevdiklerin katıldığı sade bir düğünle evlendi.

Gültekin Sosyal tesislerinde düzenlenen ve Genç damat ile gelinin, beraberliklerini sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları özel günlerine çok sayıda seçkin davetli katılarak yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştılar.

Göz kamaştırıcı bir gösteri ile salona giren çift açılış danslarını alkışlar eşliğinde yaptı. Düğün pastasını kesen genç çift tadımdan sonra sevenleri eşliğinde eğlenmeye başladı.Genç çift, aileleri ve misafirleri ile tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu yaşadıkları düğün töreni sonrası dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.

Anadolu’da bir söz vardır; ” Sevgi sınır tanımaz.”

İlker Sevinç’in  Facebook’ta 4 yıl önce dolaşırken tanıştığı JU ile süre gelen arkadaşlığı, TAYLAND gezisi ile perçinleşince aşkın dili devreye girdi ve yollar evlilikte sona erdi. Kızımız olan ve güler yüzlü gelinimiz JU ( yeni adı ECE ) artık bizden biri.

Genç evlilere ömür boyu mutluluklar dileriz.

Namık Cihan/Geyvemedya.Com

3398 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle