Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Kasım 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

 Öğretmenlerin Balık Ziyafeti

geyve soğuksu tarzan ali tesisleri taraklılı öğretmenleri ağırladı2Tarzan Ali’nin Soğuksu’daki restaurant’ına konuk olan Taraklı’da görev yapan 30 öğretmen tadına doyamadıkları birbirinden leziz balıklar ziyafetinin ardından Halk Müziği ile neşeli anlar yaşadılar

Tarzan Ali’nin Taraklı – Geyve yolu üzerindeki balık restaurant’ına konuk olan Taraklı’da görev yapan 30 öğretmen tadına doyamadıkları birbirinden leziz balık ziyafetinin ardından Taraklı Ortaokulu Müdürü M.Ali Çınar’ın sazı eşliğinde neşeli anlar yaşadılar.

Türk öğretmenlerine armağan edilen 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenler gününü birlikte kutlamaktan ve balık ziyafetinden sonra hoş vakit geçirdiklerini belirten öğretmenler, balığın lezzetine de doyamadıklarını söylediler. Yaklaşık 30 öğretmenin katıldığı balık ziyafetinden sonra okul müdürü Mehmet Ali Çınar söylediği halk müziği türküleriyle öğretmenlere keyifli anlar yaşattı..

İzzettin KÖMÜRCÜ-TARAKLI

4967 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tarzan Ali Tesislerinde Öğretmenlerin Balık Ziyafeti için 1 yorum

  1. mustafa akın dedi ki:

    Öğretmenler gününün kutlu olsun dileklerimizle AKIN KIRTASİYE Mustafa akın http://www.akintoner.com

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle