Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Aralık 2011 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Tarzan Ali lakaplı İlçemizin sevilen esnaflarından Ali Eser Soğuksu’daki alabalık tesislerinde misafirlerini ağırladı.

Geyve ilçesi Soğuksu köyünde faaliyette bulunan “Tarzan Ali” dinlenme tesisleri işletmecisi Ali Eser,Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman,Kent Konseyi Başkanı Alaattin Yılmaz,TARAKLI AJANS Genel yayın koordinatörü İzzettin Kömürcü ve müteahhit Ömer Halil’den oluşan ziyaretçilerini ağırladı.
Geyve ile Taraklı ilçesi arasında faaliyette bulunan alabalık ve dinlenme tesisinde,turizmde hızla gelişen Taraklı ilçesine en iyi şekilde hizmet verme gayretinde olduğunu söyleyen işletme sahibi “Tarzan Ali” lakaplı Ali Eser iş yerinde meşhur köpük helvası başta olmak üzere uhut,bal gibi yöresel ürünlerinide sattığını belirterek “Sabah köy kahvaltısı yapmak için özel olarak rezervasyon yaptıran müşterilerimiz var,işletmemizde dinlenmek için duran müşterilerimiz bol bol alışlveriş yapıyor.Buda bizi memnun ediyor”şeklinde konuştu

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’da ilçenin turizmdeki gelişmesinden herkesin istifade etmeye başladığını söyleyerek devam eden çalışmaları anlattı.

Ali Eser misafirlerine çay ikram etti.(Taraklıajans)

4525 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle