Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Yaşam

Tarsim Sigorta Şenliği Geyve’de Yapıldı…

tarsim.3 Tarsim Sigorta Şenliği Geyve’de Yapıldı…

Geyve Saygın Spor Kompleksinde, sigorta bilinçlendirme ve tanıtım faaliyetlerini yaymak amacıyla, mayıs ayının son pazartesi günü kutlanmaya başlanılan “Sigortacılık Haftası” kutlama etkinlikleri kapsamında “Sigorta Şenliği” gerçekleştirildi.

Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, TOOB ve Türkiye Sigortalar Birliği temsilcilerinden oluşan Sigortacılık Bilinçlendirme ve Tanıtım Strateji Komisyonu ile Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM ) tarafından düzenlenen etkinlikte; sigortacılık alanında tanıtım ve bilinçlendirme faaliyetlerinin tabana yayılması için gerekenler paylaşıldı.

Burcu Altın tarafından sunulan programda, hoşgeldiniz konuşmasını Belediye Başkanı Murat Kaya yaptı. Daha sonra sırası ile; TARSİM Genel Müdürü Bülent Bora, İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, TARSİM Yön. Kur. Başk. Ramazan Kodak, Başbakanlık Hazine  Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Ahmet Genç birer konuşma yaptı.

Sunum programından sonra konuklara yemek ikramında bulunuldu.

Yemek sonrası konuklara hediye çantası dağıtıldı. Konuklar arasında çocuklar da unutulmadı, görevli palyaçolar onlarla ilgilendi. Konuklara patlamış mısır, pamuk helva, macun ikram edildi.

Şenlik programına; ilçe protokolü, muhtarlar ve üreticiler ilgi gösterdi.

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1435 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle