Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet

Tarla Yolları ile Köy Yollarındaki Heyelanlar Temizleniyor

11148347_1084730321545733_7496981168508842633_nGeyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, çetin geçen kış mevsiminin ardından meydana gelen heyelan ve toprak kaymalarını temizleyebilmek ve üreticinin tarlalarına daha rahat gidebilmesi için tarla yollarını temizleme çalışması devam ediyor.

 Tarla Yolları Düzeltiliyor.

Geyve yöresinde son yılların en şiddetli kar yağışlı kış mevsiminin ardından yumuşayan toprak köy yollarında heyelana neden oluyor. Geyve Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan çiftçilerin tarlalarına ulaşımını rahat sağlaması için tarla yollarını düzeltirken diğer yandan heyelan ve toprak kaymaları ile mücadele ediyorlar.

geyve-belediyesi-tarla-yollari-duzeltme-cal,smalari-

Ekipler 24 Saat Vatandaşımızın Hizmetinde

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Ekiplerimiz  Maksudiye ve Yaylak köy yollarındaki heyelanları temizleyerek yolu vatandaşların kullanımına açtılar, dedi.Maksudiye Mahallemizde yol kayması sonucu kapanan yolu hizmete açtık. Grayderlerimiz 2 bölgede birden vatandaşlarımızın arazileri açmak için gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor .

Bir diğer heyelan bölgesi olan Yaylak Mahallemizde Toprak kayması sonucu kapanan yola tali yol açma çalışmalarımız devam ediyor. Elimiz erdiğince tüm mahallelerimize Fen işleri ekiplerimizle hizmet götürmeye gayret ettiklerini belirten Başkan Kaya, tüm ekip arkadaşlarıma gayretlerinden ötürü teşekkür ediyorum, dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

MAKSUDİYE YOLU HEYELAN TEMİZLEME ÇALIŞMALARI

geyve -maksudiye-yolu-heyelan-temizleme-calismasi-

YAYLAK YOLU HEYELAN TEMİZLEME ÇALIŞMALARI

 

 

 

2169 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle