Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Sakarya, Yaşam

Tarım ve Orman Bakanlığı’na 5 Bin Personel Alımı Yapılacak

Beklenen Müjde Geldi!

Tarım ve Orman Bakanlığı’na 5 Bin Personel Alımı Yapılacak.

Tarım ve Orman Bakanlığı için beklenen personel alımı açıklaması geldi. Bakan Pakdemirli 5 bin personel alımı yapılacağını duyurdu.

TARIM BAKANLIĞI 5 BİN PERSONEL ALIMI KADRO DAĞILIMI

On binlerce aday aylardır Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilecek alımları bekliyor. Bu konuda uzun zamandır beklentide olan adaylar için müjdeli haber ise Tarım ve Orman Bakanı Bekirpakdemirli’den geldi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, seçim öncesi Habertürk TV’den Veysi Ateş’in programına konuk oldu. Burada konuşmasının ardından kendisine sorulan personel istihdamı sorusuna yanıt veren Tarım Bakanı Pakdemirli 5 bin personel alımı yapılacağı müjdesini verdi.

Alım yapılacak olan 5 bin personelin kadro ve kontenjan dağılımını da açıklayan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli şu açıklamda bulundu.

2019 Tarım Bakanlığı Kadro ve Kontenjan Bilgileri

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesine yapılacak olan alımların büyük bir kısmı Orman Muhafaza Memuru ile Orman Mühendisi kadrolarına olacak. Alımlarda ayrıca memur ve şoför kadroları içinde alımlar olacak.

* Orman Mühendisi kadrosuna 1200 personel

* Orman Muhafaza Memuru kadrosuna 2700 personel

* Memur kadrosuna 800 personel

* Şoför kadrosuna 300 personel alımı yapılacak.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli alımların Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan sıralaması esasına göre yapılacağını açıkladı.

ORMAN BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI için TIKLAYINIZ

764 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle