Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sağlık, üst Haberler, Yaşam

Tarım Personelinden Kan Bağışı

TARIM PERSONELİNDEN KAN BAĞIŞI

Geyve İlçe tarım ve Orman Müdürlüğü personeli, Kızılay Kan Merkezi’nin kan bağışı kampanyasına destek oldu.

Sosyal fayda sağlama ve farkındalık yaratmayı amaçlayan Geyve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli Kızılay tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına destek vermek için Cumhuriyet meydanında bulunan Kızılay’ın otobüsünde kan bağışında bulundular.

Geyve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban;” Müdürlük olarak kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunun bilincinde olduklarını ve bu anlamda Geyve Kızılay Şubesi tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına durumu uygun personelimizle birlikte kan bağışı yaparak destek olduk.Ülkemizde her yıl binlerce insanımız, bir hastalık ve kaza sonucu kan bulamadığı için hayatını kaybediyor. Yapılan her kan bağışı da kan bekleyen binlerce insanın hayatını kurtulmasına vesile oluyor, dedi.

Geyve Kızılay Şube Başkanı Recep Tosun ilçemizde her hafta düzenlenen kan bağış kampanyasının devam ettiğini düzenlenen kan bağış kampanyasına destek veren Geyve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personeline teşekkürlerini sunarak, bütün kurumları kan bağış kampanyasına beklediklerini belirtti.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1015 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle