Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Şubat 2012 | Manşet, Yaşam

Taraklı Orman İşletme Şefi Burkal Alpagut ile Tuğba İkinci’nin ,Taraklı Ulucamii mahallesindeki tarihi Abdi İbrahim konağında nikahı kıyıldı.

Sevim-Yener İkinci çiftinin kızı Tuğba İkinci ile Meral Alpagut ve merhum Kemal Alpagut çiftinin oğlu Taraklı Orman İşletme Şefi Burkal Alpagut’un nikahları tarihi Abdi İbrahim konağında kıyıldı.
Genç çiftin yakınlarının katıldığı nikah töreninde gelin hanım Tuğba İkinci’nin nikah şahitliğini ailesinden Altay İkinci yaparken Burkal Alpagut’un nikah şahitliğini ise Geyve Orman İşletmesi Müdürü Selçuk Kurtbal yaptı.
Tarihi Abdi İbrahim konağı özel olarak düzenlenirken genç çiftin nikahını Taraklı Belediyesi evlendirme memuru İsmail Akdoğan kıydı.
Akdoğan, evlilik cüzdanını nikahtan sonra gelin Tuğba İkinciye verdi. Yeni evli çifte tavsiyelerde bulunan Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal, ömür boyu mutluluk dileyip, “Başbakanımızın tavsiyesi gibi 3 çocuk yapmanızı tavsiye ediyorum” dedi.
Alpagut çifti düğünlerinin 14 Ekim 2012 tarihinde gerçekleşeceğini söyledi.

İzzettin KÖMÜRCÜ-TARAKLI

4067 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tarihi Konakta “EVET” Dediler.. için 2 Yorum

  1. Osman Bozkurt dedi ki:

    koskuca gonağı, ufo ilen mi ısıtıveriyolar ?

  2. Salih DEMİR dedi ki:

    Kalbindeki sevgi ve güzelliği yüzüne yansımış olan ve evlilik müesesinde ilk adımı atmış bulunan sayın şefime ömür boyu mutluluklar dilerim. SAYGILARIMLA!
    Memur-sen
    Geyve İlçe Başk

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle