Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya

Taraklı’ya Kaymakam Cihat Koç Atandı

Taraklı İlçesine atanan Kaymakam Cihat Koç görevine başladı.

Trabzon doğumlu 1 çocuk babası Koç Kayseri Bünyan Kaymakamlığı ve 15 Temmuz sonrasında vekaleten Tokat İli Artova ilçe Kaymakamlığı görevinde bulundu.

Kaymakam Cihat Koç “Taraklı’ya atanmaktan dolayı çok mutluyum. Taraklı güzel tarihi ve sakin bir ilçe. Hep beraber güzel hizmetler gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.

Cihat Koç Kimdir?

Çaykara Derindere Mahallesinden(Asofoliza) olan Cihat Koç, İstanbul Fatih’te doğdu.2010 yılında Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.  
2012–2014 yılları arasında Gelir İdaresi Başkanlığında Gelir Uzmanı olarak çalıştı.Daha sonra 103. Dönem Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Mesleğine giriş yaptı. Çanakkale il stajının ardından Çanakkale Ezine, Ankara Etimesgut ilçelerinde refiklik, İzmir ve Iğdır illerinde ise teftiş stajını tamamlayarak, 08.01.2016 tarihinde Kayseri Bünyan İlçe Kaymakamlığı son kararname ile de Taraklı ilçe kaymakamlığına atandı başladı.
Koç, evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.
Ercan DEMİR-geyvemedya.com

 

1999 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle