Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Taraklıspor’un Yeni Başkanı Murat Diri

Yeni stad projesiyle çıkışa hazırlanan Taraklıspor, oluşturduğu yeni yönetimi ve futbol sevdalısı genç gazeteci başkanıyla adından çok söz ettirecek gibi görünüyor.

Taraklıspor’un yeni yönetiminin seçildiği ve birlik, beraberliğin sergilendiği kongre sonrasında ilçenin sevilen ismi gazeteci, kuaför Murt Diri (Karizma Kuaför ) Başkan seçildi.

Taraklıspor’da yeni yönetimin seçildiği genel kurul toplantısı Muhtarlar Derneği salonunda yapıldı.

Alattin Yılmaz’ ın Divan Başkanlığı Serkan Özen ve İrfan Koç’un katip üyeliği yaptığı kongrede Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından faaliyet ve hesap raporları okunarak ibra edildi.

“ İlgi”

Taraklıspor Kongresine katılan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman her zaman Taraklıspor’un yanında olduklarını ve yanında olmaya devam edeceklerini söyleyerek “ Futbol sahamızın yapımına başlandı.İnşallah kısa sürede tamamlanacak.Taraklıspor’a her konuda destek vereceğiz.Kongre hayırlı olsun” dedi.
Taraklıspor Kongresine İlçe Jandarma Komutanı Kamil seçkin İlçe Emniyet Amiri Cem Çiftçi Taraklılara Hizmet Derneği Başkanı Alaattin Özçayır’da katılarak başarı dileklerinde bulundular.

“Kongrede ‘Eymen Bebek’ Damgası”

Gerçekleşen kongrede Sakarya’da rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi gören ilçe almak için sıkıntı çeken “Eymen Bebek” için Sakarya Valiliği tarafınf-dan başlatılan yardım kampanyasına destek çağrısı’da yapıldı. ‘Eymen Bebek’ e yardım çağrısı kongreye damga vurarak duygulu anlar yaşandı.

“Ekip”

Dernek yönetim kurulu üyelerinden Murat Diri’nin hazırladığı listede
Asil üyeliklere Hamdi Küçükçınar-Metin Tabak-Halil Giden-Turgay Özen-Ünal Doğan-Alperen Kabak-
Yedek üyeliklere İzzettin Kömürcü-Çetin Ardıç-Serkan Özen-Osman Pektaş-Atilla Bostan Engin Dönmez- Faruk Nalçacı
Denetleme Kurulu’na Asil Üyeliğe
Bayar Çakıroğlu-Atıf Özen-Rahmi Bulut
Yedek Üyeliğe Cemal Kara-Mehmet Çağlar-Hakan Özen

Üst Kurul Delegeliği Asil Üyeliğine
Murat Diri-İzzettin Kömürcü-Çetin Ardıç
Yedek Üyeliğe
Hakan Özen-Halil Giden-Alperen Kabak seçildiler

“Diri Teşekkür Etti”

Kapanış da konuşma yapan Taraklıspor Kulübü yeni Başkanı Murat Diri kongrede kendisini kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve kendisini destekleyen herkese teşekkür ederek “Taraklıspor’umuzun başarısı için hep birlikte çalışacağız.Taraklı’da spora hizmette herkesle işbirliğinde olacağız.” Dedi
Diri konuşmasında ayrıca “Eymen Bebek” konusunda duyarsız kalmayacaklarını ifade ederek “İlk işimiz Sakarya Vali’liği tarafından başlatılan kampanya ya destek olmak olacaktır” şeklinde konuştu

“Birlik-Beraberlik Sergilendi”

Kongre bitiminde Taraklıspor’un kuruluşundan bu güne görev yapan Başkan ve yöneticiler yeni yönetim kurulu na seçilen Başkan Murat Diri ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber fotoğraf çektirerek birlik ve beraberlik örneğini sergilediler.

İzzettin KÖMÜRCÜ-Taraklı

2423 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Taraklıspor’da Karizma’lı Yeni Dönem… için 1 yorum

  1. Murat Diri dedi ki:

    Geyve Medya Ailesine güzel dilekleri için çok teşekkür ediyorum.Başarılı Çalışmalar diliyorum

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle