Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Yaşam

TARAKLIDA FİLM ÇEKİMLERİNDE GÜLMEMEK MÜMKÜN DEĞİL

Kanal 7 Ekranlarında yayınlanacak olan ÇERÇİ adlı sinema filminin çekimleri Taraklıda devam ediyor.

TARAKLI-ÇERÇİ-FİLM-ÇEKİMLERİ-KANAL 7-5Filmin çekimleri Yunuspaşa Çarşısına geldiğinde ise vatandaşları yaklaşık 30 dakika güldüren bir sahne çekildi.

Çekilen sahnede oyuncu merdivenlerden aşağı doğru iniyor önünde yaralı bir kuşu fark ediyor ve aşağı eğilip kuşu tam aldığı sırada ise yoldan geçen traktör rol gereği oyuncuyu fark etmiyor ve oyuncuya çarpıyor. O sırada ise çekimleri izleyen vatandaşları ve film ekibini güldüren sahne yaşanıyor.

Çarşıda film çekildiğini fark etmeyen yaşlı bir teyze traktörün adama vurduğunu görüyor rol gereği bağıran oyuncudan fazla bu sefer yaşlı teyze ayyy diye bağırıyor. Teyzeye sessizce filmin çekildiğini söyleseler bile yaşlı teyze o kadar korkmuş ki ne filmi kızım adam bağırıyor diye tepki gösteriyor. Daha sonra gerçekten film çekildiğini öğrenen teyze film ekibine valla helal olsun demeden geçmiyor.

Daha sonra rol gereği Traktörün önüne atlayan oyuncu Taraklıdan olan traktör sürücüsüne traktörü biraz daha hızlı sür ki gerçek olsun sahne dedi. Sürücü bu sefer traktörü hızlı sürmeye başladı ve bu sefer de sahneyi izleyen vatandaşları gerçekten korkuttu. Bu sefer adama bir şey oldu diye korkan vatandaşlar neyse ki oyuncu yerden kaklınca derin bir nefes aldılar.

Murat DİRİ-Taraklımedya

GÜLME VE GERÇEKTEN VURMA SAHNESİ


kanal 7 ÇERÇİ FİLM ÇEKİMLERİ TARAKLIDA www… paylaşan: taraklicihanhaber

ÇERÇİ FİLMİ GENEL ÇEKİMLERİ


kanal 7 ÇERÇİ FİLM ÇEKİMLERİ TARAKLIDA 2 www… paylaşan: taraklicihanhaber

4553 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle