Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Teknoloji, Videolar

TARAKLI’DA SIKINTILI ÇALIŞMALAR

tarakli-kanalizasyom-calismalari-basladi-7Geyve, Pamukova ilçelerinden sonra Taraklı ilçesinde de alt yapı kanalizasyon çalışmaları başladı.

SASKİ kontrolünde yapılan çalışmalarda Geyve ve Pamukova ilçelerinde görülen sıkıntıların aynısı Taraklı’da yaşanmaya başladı. Bugün Taraklı  ilçesinde, bir saat yağan yağmurun ardından kanalizasyon çalışması yapılan mevkiiler de çökmeler yaşandı.

Taraklıda 15 gün önce başlanan kanalizasyon çalışmaları sonrası kazılan ve daha sonra çakıllarla kapatılan çukurlarda çökmeler meydana geldi. Flamingo yolunda araçlarını evlerinin önüne park eden vatandaşlar dışarıya çıktıklarında ise gözlerine inanamadılar. Otomobil, minibüs ve onları kurtarmaya gelen belediyeye ait iş makinesinin bile battığı bataklık vatandaşlara zor anlar yaşattı.

saski-tarakli-alt yapi-kanalizasyon-calismalari-

İş makinesi 30 dakikada 3 kez bataklığa saplandı

Park halinde otomobilinin battığını gören vatandaş, hemen belediyeyi arayarak yardım istedi. Yardıma gelen iş makinesi olay yerine 15 metre kala çamura battı. Yaklaşık 20 dakika süren çalışmanın ardından bataklıktan çıkan iş makinesi 5 ve 15 metre sonra tekrardan çamura saplandı.

Vatandaşlar kazılan yerlerin sağlam yapılmamasına tepki gösterirken bu olayların yağmur yağdığı sürece böyle devam edeceğini belirttiler.

Murat DİRİ-Taraklımedya

 

3010 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Taraklı’da Alt Yapı Çalışmaları Sıkıntılı Başladı. için 1 yorum

  1. :)) dedi ki:

    BUNLAR DAHA Yİ GÜNLERİNİZ TARAKLI ZEKİ AMCAMIZ SİZİN ÇEKECEĞİNİZ ÇİLEYİ ÇOOK ÖNCEDEN PLANLAMIŞTIR GYEVE DE YAPTIĞI GİBİ

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle