Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Kasım 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Manşet, Sağlık, Sakarya

Taraklı Paşalar Konakları”na  Yoğun İlgi…

 

KUŞBAKIŞ 01Geyve – Taraklı Yolunun, Paşalar Köyü mevkiinde yapımı hızla devam eden “Taraklı Paşalar Konakları” Termal Otel ve Devremülk Tesislerine vatandaşların yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor.

Taraklı Paşalar Konakları Termal Otel ve Devremülk Tesisinde; Devremülk Üniteleri, Termal Otel, Günübirlik Termal Tesisler olarak 3 farklı birimde hizmet vermenin amaçlandığı açıklandı.

Tesislerin Mülk sahibi Ahmet Varnalıoğlu açıklamasında şu bilgileri verdi. “Taraklı Paşalar Konakları yaklaşık olarak 100.000 m2 alanda kurulacak olup, arazinin %80i yeşil alanlara, çocuk parklarına ve spor tesislerine ayrılmıştır. Devremülk Konaklama Tesisleri, zemin kat artı 3 normal kat olarak yeni deprem yönetmeliğine uygun projelendirilmiştir. Tesislerde; Termal Kür ve Fizik Tedavi Merkezi, kapalı ve açık termal havuzlar, Türk hamamı, Aqua park, restaurant – kafeterya, internet salonu, çarşı, spor alanları ve çocuk parkları yer alacaktır. Taraklı Paşalar Konakları, Geyve İlçesine 20 km, Taraklı İlçesine 10 km mesafededir.”

Aqua park, restaurant – kafeterya, internet salonu, çarşı, spor alanları ve çocuk parkları yer alacaktır. Taraklı Paşalar Konakları, Geyve İlçesine 20 km, Taraklı İlçesine 10 km mesafededir.”

Anayol kenarında bulunan ve sırtınıçam ormanlarına dayayan “Taraklı Paşalar Konakları”na vatandaşların ilgisi de dikkatlerden kaçmadı. Servis araçları ile konuk edilen ziyaretçiler, mekanı ve projeyi görünce güleryüzlü tanıtımcıların bilgilerini daha bi dikkatle dinleyerek duygularını ifade etti. Fiyatların da cazip olduğunu açıklayan konuklar, bütçelerine göre olanları tercih etti.

Araziyi çok iyi bilen Geyve’de yaşayanlar, buldukları ilk fırsatta inşaat alanını ziyaret ederek projeyi izlemeyi sürdürdü.


İŞTE DOĞASIYLA, HAVASIYLA PAŞALAR TERMAL KONAKLARINDA SON DURUM

İRTİBAT :

www.pasalarkonaklari.com

bilgi@pasalarkonaklari.com

satis@pasalarkonaklari.com

MERKEZ:
Kent Meydanı, Özel İdare İş Merkezi, Kat:4, No:21, ADAPAZARI
Tel / Faks : +90 264 278 99 99
GSM : +90 544 278 98 99

ŞUBE:
Bahçelievler Mah. 104 Sk. NO:4, B2 Blok, Serdivan/SAKARYA
Tel / Faks : +90 264 291 49 49
GSM : +90 506 919 99 99

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

8552 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Taraklı Paşalar Konakları’na Yoğun İlgi… için 1 yorum

  1. sevilay özkan dedi ki:

    Proje çok güzel, bölgemize böyle bir yatırımın yapılmasıda bizi mutlu ediyor.Benim ricam mimaride özellikle dış cephe çalışmalarına özen gösterilip bölgemiz geleneksel mimarisine uygun çalışmalar yapılması.Taraklının kendine özgü mimari anlayışı,konakları ve bir profili var.Bu projeye baktığımızda tamamen buna zıt modern bir çalışma göze çarpıyor.Dış cephede düşünülmesi ve ahşap giydirmeli özgün taraklı mimarisine dönülmesi gerektiği görüşündeyim.Bir diğer ricam mümkün olduğunca ağaçlara dikkate edilmesi yönünde .İnşaat alanında mümkün olan en az seviyede ağaç kesimi ve yeşilin korunması…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle