Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Eylül 2011 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

Tan: ‘Sakarya’nın tanıtılmasındaki projelerde her zaman varım’

Tuna Tan’dan; Akif Yener’e büyük destek

 

Sakarya sevdalısı olan ve şehrin tanıtılmasında büyük katkısı bulunan İşadamı Tuna Tan; Sakaryalı Sanatçı Akif Yener’in albümlerinin tanıtılmasına destek olacağını söyledi.

Albümü ofisinde izledi


Sakaryalı Sanatçı Akif Yener; İşadamı Tuna Tan’ı Serdivan Tesisleri’ndeki ofisinde ziyaret etti. Büyük bir Sakarya sevdalısı olan ve Sakarya’ya has ürün ve yemekleriyle şehrin Dünya geleninde tanıtılmasında büyük rol oynayan Sakaryalı İşadamı Tuna Tan; Sakaryalı Sanatçı Akif Yener’in albümlerinin tanıtılması konusunda destek vereceğini söyledi.

 

Sanatçı Akif Yener’in kendisine hediye ettiği ilk sıngle ‘Onun Adı Efsane Sakarya’ albümü ile son single çalışması olan ‘Ne Aşk Ne Hayat’ albümünü ofisinde izleyen İşadamı Tuna Tan; ‘Şarkısıyla Sakarya’nın tanıtılmasında katkı veren Sanatçımız Akif Yener’i bu güzel çalışmasından dolayı kutluyorum.

 

Sakarya için emek sarf eden ve Sakarya için projeler üreten herkezin yanındayız. Sakarya’da Akif Yener gibi sanatçılarımız her zaman desteklenmelidir. Biz de Tuna Tan Tesisleri olarak, her zaman Akif Yener’in yanında olacağız ve çalışmalarının tanıtılması konusunda da, destekleyeceğiz.’ dedi.

Tuna Tan’dan Akif Yener yılı

 

Sakaryalı sanatçı Akif Yener’in yapmış olduğu albüm çalışmalarından büyük miktarda satın alarak destek vereceklerini dile getiren İşadamı Tuna Tan; sanatçının gerek ‘Onun Adı Efsane Sakarya’, gerekse ‘Ne Aşk Ne Hayat’ albümünü, Serdivan, Pamukva ve Alifuatpaşa Tesisleri ile Adabazaar Yöresel ürünler mağazasında, ziyaretçilere dinleterek, satılmasını sağlayacaklarını da bildirdi.

 

Tan ayrıca; gerek tesislerindeki özel gecelerde, gerekse şehirlerarası fuar ve konser çalışmalarında da Akif Yener ile birlikte çalışmak istediğini de belirtti. İşadamı Tuna Tan; 2011 son çeyrek yılınında da tüm tesislerinde ‘Akif Yener’ yılı olarak ilan ettiklerini de sözlerine ekledi.

 

Tuna Tan Tesisleri İşletme Müdürü Burak Tan; Sanatçı Akif Yener’e ziyaretinden dolayı Tuna Tan Yöresel ürünlerinden oluşan hediye paketi takdim etti. Kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı memnuniyetini dile getiren Sakaryalı Sanatçı Akif Yener ise; Sakarya sevdalısı bir işadamının yanında olmak ve onunla çalışmaktan büyük onur duyacağını ifade etti.

 

2640 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle