Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Kasım 2013 | Gündem

Talihsiz Bebeğin Cenazesi Belediye Tarafından Teslim Alındı

talihsiz bebeğin cenazesi toprağa verilecekKocaeli’de annesinin evde yalnız bırakarak ölüme terk ettiği bebeğin cenazesi yasal sürenin dolmasıyla Gölcük Belediyesi ekiplerince teslim alındı.
Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde annesinin evde yalnız bırakarak tatile gitmesi sonucu açlık ve susuzluktan ölen ve cenazesi sahipsiz kalan bebek, yasal sürenin dolmasıyla Gölcük Belediyesi ekiplerince teslim alındı.

GÖLCÜK BELEDİYESİ SAHİP ÇIKTI

Gölcük’te, anne Seçil M.D.’nin evde yalnız bırakarak 9 günlük bayram tatiline çıkması sonrasında açlık ve susuzluktan ölen 2,5 aylık Berk bebeğin cenazesi Gölcük Belediyesi tarafından alındı. Gölcük Devlet Hastanesi morgunda bulunan ve yasal başvuru süresi içerisinde alınması yönünde herhangi bir başvuru yapılmayan talihsiz bebeğin cenazesi belediye yetkililerince alınarak cenaze töreninin yapılacağı Gölcük Tevfik Bıyık Camii’ne götürüldü.

SÜRE DOLUNCA HAREKETE GEÇTİLER

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’in olay sonrası yaptığı “Bebeğin cenazesini sahipsiz bırakmayız” açıklamasıyla harekete geçen Gölcük Kaymakamlığı ve Gölcük Belediyesi, Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yasal sürenin dolduğuna dair onayı aldıktan sonra bebeğin cenazesini alarak defin işlemlerini yapmak üzere Tevfik Bıyık Camii’ne götürdü.

Talihsiz bebeğin Tevfik Bıyık Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından 17 Ağustos Mezarlığı’nda defnedileceği öğrenildi.

1901 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Talihsiz Bebeğin Cenazesi Belediye Tarafından Teslim Alındı için 1 yorum

  1. pinar yilmaz dedi ki:

    Böyle anneleri ibreti alem için dar ağacında sallandırmak lazım.. üstelik bir muallime nasıl bir vicdan vardır aklım hayalim almıyor…allah ıslah etsin..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle