Hoşgeldiniz  

admin | 18 Eylül 2011 | Fatura Ödeme Merkezleri, Firmalar, Firmalar Vitrini, Genel, Haberler

Müşteri memnuniyeti

Fatura ödeme merkezi sektöründe adımızdan yenilikçiliğimiz ve kalitemiz ile söz ettirmek için tüm TAFT Telekom ekibi olarak bayilerimizin kârlılığını vehizmet kalitesini geliştirerek müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkarmak için çalışıyoruz. Haklı müşteri merkezimizde bütün müşterilerimizin bizlere ilettikleri istekleri ve önerilerihız bir şekilde çözülerek her zaman müşteri memnuniyetinin önemi vurgulanmıştır.

Güvenilirlik
Firmamız yüksek teminatlarla banka anlaşması yapan Türkiye’de 4 firmadan biridir. Teminata dayalı ve sadece online sistem ile çalışır bayilerimizde müşterilerimiz için ayrılmış müşteri monitörlerinin amacı arka planda yapılan işlemlerin müşterinin görebilmesidir ödemelerinizin hepsi sigorta kapsamında gerçekleşir sigortasız ve offline işlem kesinlikle gerçekleştirilmez şubelerimiz ve çalışanlarımız rutin yapılan denetimlerle her zamankalite ve güvenlik testlerinden geçmektedirler.

Hizmet kalitemiz

Hizmetlerimizi müşterimizin istekleri doğrultusunda devamlı geliştirirken,bir yandan da bayilerimize ve onların müşterilerine, düşük maliyetli ancak konforlu ve güvenli bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.bu konuda müşteri odaklı çalışma prensipi ile müşterilerimize kolaylık sağlamaya devam edıyoruz.

VIP Müşteri Kartlarımızla müşterilerimize zaman, hediyeler ve indirimler kazandıran tek firmayız.

Aynı zamanda da kalite standartlarımızı yükseltmeye devam etmekteyiz.

Yasin Ufuk ÖZTEKİN

2114 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle