Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Süleyman Sarı, Tepecikler Mahallesi Muhtar Adayı

Süleyman Sarı Tepecikler Mahallesi muhtar adayı oldu.

Geyve ilçesinin seçmeni en yüksek mahallelerinden Tepecikler Mahallesi için muhtar adaylığını ilan eden Süleyman Sarı  “mahallemize hizmet vermek için ekibimizle birlikte yola çıktık” dedi.

Yerel seçimlere 3 aydan az bir süre kaldı ve yavaş yavaş muhtarlığa aday olmayı düşünen isimler de niyetlerini açıklamaya başladılar

Ekibimizle Hazırız

Haber merkezimize açıklama yapan Tepecikler Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Sarı “Tepecikler Mahallesi muhtarlığı için bu yolda bende varım diyerek seçim startımızı verdik. Mahallemizin sorunlarını biliyorum. Yetkili kurum ve kuruluşlarla olan irtibatım sayesinde çözümlenmeyecek sorunumuzun olmadığını biliyorum. Seçmenlerime olan güvenimiz tam, tüm sorunlarla ilgilenmek ve çözüme kavuşturmak için ben ve ekibim, siz değerli mahalle sakinlerinin destekleri ile birlikte bu sorunları çözebileceğime inanıyorum. “

El Ele Gönül Gönüle

Beni seçtiğiniz taktirde sizlere layık olmaya çalışacağını ifade eden Tepecikler Mahallesi muhtar adayı Süleyman Sarı “siz değerli mahalle sakinlerimizle el ele gönül gönüle vererek  çalışmamız  gereken her kapıyı çalacak ve mahallemizi her konuda örnek bir mahalle yapabilmek için gayret sarf edeceğiz.İnsanların yüzlerinin, gözlerinin rengi farklı olsada göz yaşlarının rengi hep aynıdır.Göz yaşları ile yoğrulan dünyada göz yaşı olmayan Mutlu Huzur Dolu Ve Aydınlık Yarınların İçin El Ele Gönül Gönüle  Tepecikler Mahallesi için güzel günler diliyorum hepinizin desteğini bekliyorum,dedi.

Süleyman Sarı Kimdir?

1968 yılında Geyve’de doğdu. Evli ve 4 çoçuk babasıdır.Şöförlük yapmaktadır.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

1734 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle