Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Aralık 2011 | Ekonomi, Gündem, Manşet, Sağlık

Sudan Gelen Şifanın Merkezine Ziyaret

Geyveli vatandaşlarımızın yoğun ilgisine mazhar olan  Afyon Salutaris Termal Köyüne her geçen gün gezi talebinin  artması münasebeti ile 16.Aralık.2011 de otobüs kaldırılacaktır.

Afyon’da Mini Eyalet

Afyon Salutaris Termal Tesisleri  alışveriş, spor kompleksi, konferans salonu, gölet ile sandal sefası, yüzme havuzları, sportif faaliyetler, gezi turları, dinlenme ve otopark alanları ile adeta minik bir şehir özelliğini taşıması ve sağlık yönü itibari ile  romatizma, kireçlenme, siyatik, eklem rahatsızlıkları, ürüner jinokolojik dermotolojik rahatsızlıkların giderilmesinde yardımcı olmasından dolayı vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

 

Cazibeli yatırım

170 dönüm arsa üzerinde yapılan ve yapılacak olan projelerin bitiminde hem sağlığımıza bir katkı,hem Yaşam Ömrünüzü arttırıcı hemde karlılık açısından ideal.

  İşte yatırım için bir fırsat denecek bir olay.

Sizde bir haftalık daire almak istiyorsanız yerinde gidip görerek tesislerden yerinizi ayırtmanız için Fırsat ayağınıza geliyor.

Zaman kaybetmeden kararınızı veriniz.

“Sudan gelen Şifa merkezi” Afyon Salutaris Termal tatil köyüne 16.Aralık.2011 tarihinde Kalkacak otobüste siz de yerinizi ayırtınız.

Haydi hemen kaydolmaya:

Hareket tarihi:16.12.2011

Hareket saati: 23,45

Müraacat ve bilgi için ::

Geyve Sorumlusu

Hüdaver Fırtına  – 0532 540 04 61

 

2162 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle