Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Soykan ve Yıldırım’dan Geyve Ziyareti

BAŞKANLARDAN ZİYARET

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ile Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’ı ağırladı.

Açıldığı günden beri Geyveliler ile birlikte bölge insanının da uğrak noktası olan Türkiyenin ilk ve tek olan Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezine siyasiler ile çevre ilçe belediye başkanlarının ziyaretleri sürüyor.Geyve Belediye Başkanı Murat Kayanın da misafirlerini ağırladığı Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezinin son ziyaretçileri Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ile Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım oldu.

Belediye faaliyetleri ile ilgili olarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretin sonunda Başkan kaya ve konukları manzarası ve yeşil doğasıyla piknikçilerin mekanı olan Geyve Seyir terasına çıktılar.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya da ziyaret ile ilgili yaptığı değerlendirmede “Akyazı Belediye Başkanımız Sayın Bilal Soykan ile Karapürçek belediye başkanımız Orhan Yıldırım’ı Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezi ve Seyir tarasımızda ağırladık. Bu güzel ziyaret için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1622 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle